Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nedavno sam cuo od jedne starije, zrele i iskusne dame u svojoj triespetoj da sex i ljubav idu zajedno... kao objasnjavala mi je da ako volim nju necu da se sexam sa drugom. To mi je bila cudna izjava.

Mogu da prihvatim da se ljudi sexaju samo radi pravljenja potomstva, kao citao sam malko istoriju... ili neki su se sexali i iz dosade... mislim na one koji nisu izricito crkavali od gladi. Ali da je uslov za sex i obavezan zacin ljubav - hm. Nisam bas siguran a nije ni ona uspela da me jednoznacno uputi da je to tacno.

Zato me zanima sta mi ovde o tome mislimo pa da ja njoj nekom sledecom prilikom izdeklamujem moj (citaj nas) stav Smile
pa, nikada mi nije bilo jasno kako se ljudi sexaju a iskljuce emocije. valjda osoba sa kojom si treba da te bar fizicki privlaci, a to je opet neka emocija, ne?

ili ti mozes sa svakom koja mahne repom? shock
Pa nije to pitanje. Veza sexa i ljubavi se trazi a ne sexa i emocija, eto vidis u startu smo se mimoisli i eto novog pitanja

Da li je svaka emocija ljubav?
naravno da nije. mozes osecati naklonost prema nekome, simpatiju, jednostavno neku dobru vibraciju koja moze da preraste u ljubav.

ljubav je mnogo jaka rec koji ljudi lako (zlo)upotrebljavaju.
tnx

I sta ti kazes na gornju izjavu? Koje je tvoje misljenje?
Nedavno sam cuo od jedne starije, zrele i iskusne dame u svojoj triespetoj da sex i ljubav idu zajedno... kao objasnjavala mi je da ako volim nju necu da se sexam sa drugom. To mi je bila cudna izjava.

Mogu da prihvatim da se ljudi sexaju samo radi pravljenja potomstva, kao citao sam malko istoriju... ili neki su se sexali i iz dosade... mislim na one koji nisu izricito crkavali od gladi. Ali da je uslov za sex i obavezan zacin ljubav - hm. Nisam bas siguran a nije ni ona uspela da me jednoznacno uputi da je to tacno.

Zato me zanima sta mi ovde o tome mislimo pa da ja njoj nekom sledecom prilikom izdeklamujem moj (citaj nas) stav Smile

...kad naiđeš na neku koja ti se na prvi pogled dopadne, a poslije nekoliko dana sa njom vidiš da mastrubacija i nije tako loša stvar, e, onda će ti se samo kaz'ti to što nas pitaš...to što ti je sve potaman sa tom tetom nemoj misliti da je pravilo, prije će biti da je izuzetak, i to izuzetak koji opstaje zahvaljujući tetinom uloženom trudu (čini mi se da ti svoj uloženi trud mjeriš kroz ud)...poznata je mladalačka neopterećenost filozofskim opterećujućim pitanjima - i ne treba biti drugačije, jer: o, da znadeš šta te jošte čeka...zato uživaj u životu i reci joj da je puno voliš...vidjećeš da će i tebi biti lijepo kad joj to kažeš... wink
rum_punch(manki)live.com
Ako ima ljubavi prave izmedju partnera onda sex dolazi kao vrhunac te ljubavi i zelje jedno za drugim,i dok ta ljubav traje i dok se postuje oni ce ostati u,, svom,, svetu i nece ih interesovati nista van toga,a ovo sto mika i zare radee pa toje samo radi odrzavanja kondicijee i nije tacno da bas nemaju nekih emocija i ulaze u sexualne veze tek onakoo,mora tu da se popije koje pivooo prvo xaxaxaxaa

treba covek znati dal zeli samo sex druzenje zabavu ili zeli zenu skojom ce podizati porodicu ...
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
heheh, mogla bih da se donekle slozim sa tvojom dragom. ali, to je mozda jer sam bliza njenim a ne tvojim godinama. wink
Ljubav + Sex = Deca
Ona + On = Ono... rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

...kad naiđeš na neku koja ti se na prvi pogled dopadne, a poslije nekoliko dana sa njom vidiš da mastrubacija i nije tako loša stvar, e, onda će ti se samo kaz'ti to što nas pitaš...to što ti je sve potaman sa tom tetom nemoj misliti da je pravilo, prije će biti da je izuzetak, i to izuzetak koji opstaje zahvaljujući tetinom uloženom trudu (čini mi se da ti svoj uloženi trud mjeriš kroz ud)...poznata je mladalačka neopterećenost filozofskim opterećujućim pitanjima - i ne treba biti drugačije, jer: o, da znadeš šta te jošte čeka...zato uživaj u životu i reci joj da je puno voliš...vidjećeš da će i tebi biti lijepo kad joj to kažeš... wink

Pa to si ti meni lepo rekao i nemam ja primedbi... Ipak nisi mi pokazao gde je veza izmedju ljubavi i sexa! Otkud u toj prici monogamija?
Ljubav + Sex = Deca

nuzno?!
ne bih rekla.
.... nisam ocekivao da samo tako mali broj forumasa poznaje tematiku seksa. Druga varijante je da cutanjem daju svoje odobravanje stavu starije dame. Ma vazi. Seka perse Tongue
Ljubav + Sex = Deca

nuzno?!
ne bih rekla.

Sta me briga da li bi ti rekla, ja sam se osvrnula na zadatu temu...tj na naslov... wink
Ljubav + Sex = Deca

nuzno?!
ne bih rekla.

Sta me briga da li bi ti rekla, ja sam se osvrnula na zadatu temu...tj na naslov... wink

ja sam za to
ona+on= ono
oko toga se u potpunosti slazem. To je osnova stabilne i plodne ljudske socijalizacije. Ustanovinti pravila slaganja. Smile
.... . Druga varijante je da cutanjem daju svoje odobravanje stavu starije dame.

Ona je jos mlada...tek sa 40 ce odvojiti sex od ljubavi, i uzivace u svojim zrelim godinama...do 40-te vecina zena jos uvek idealizuje ljubav. Kasnije se opredele za onu zdraviju varijantu... lollollol

Sto se mene smatra, ja sam je odabrala jos pre 10 godina, ja sam uvek bila naprednija...vid' me mama, pucam od zdravlja... lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:01 pm.