Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kaze meni moja starija draga od triespet neki dan "ne svidja mi se sto i dalje piskaras sa svojim navodno drugaricama te krijes da ja postojim u tvome zivotu. Koga lazes? Sto ih lazes, sebe mene sta li vec. Lazovcino jedna" pa me odvede u krevet... ali to je vec sasvim druga prica za neku novu temu.

Pa ja vas pitam, ako ja nju volim da li moram da se odreknem kuckanja, pvt, sms-ovanja i drugih savremenih metoda tzv "IN" muvacinama. A kafe? Sta je s kafom? Ipak ja na faksu vazda ribe upoznajem i da ne idem u detalje. Padne tu i neka profanka, ali rekao sam da necu o tome Smile

Znaci: Sta drzite do kuckanja u vezi? Ja volim i tvrdim da ne skodi Smile a ako ne skodi onda koristi.
pa, ja sve mogu da razumem, osim zbog cega je krijes ako je volis? roll
a da li bi ikada pala na mene ako ti kazem na prvom sastanku ili cak i pre: e znas, moja starija draga triespetogodisnjakinja me ceka kuci pa moramo biti diskretni, ili tako nesto? :D
ovde se ne radi o meni wink .

dakle, imas dragu koju volis, ali je krijes i svrljas okolo.
hmm, meni se namece drugo pitanje. da li je zaista volis ili?!
dobro razmisli, nisam te pitala da li osecas naklonost prema njoj, zaljubljen si ili sl. pitam da li je volis? istinski, onako bas... do koske.

meni tvoja prica lici na ono "ona zna a ti mozes" wink

bez ljutnje, naravno.

to sto radis je prilicno neposteno. wink
pa, ja sve mogu da razumem, osim zbog cega je krijes ako je volis? roll

daj je na kamerisanjeee lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
iz mog ugla ta razmena znanja i moci je postena igra. Nisam bas siguran da ona posteno igra, uzela je mene mladjanog i neiskusnog zna ona valjda zasto, meni odgovara, a povrh svega jos hoce i da me ne da da disem. Bem ti pravdu Smile
heheh, jeste, ako oboje to zelite.
ako vam se zelje mimoilaze ( sto je veoma verovatno ) stvar postaje mnogo komplikovanija wink .
...sve je to ok... pusti ti kraju moraliste čije su definicije i postavke super, samo im fale ljudi koji će to da ispoštuju...samo ti pokušavam reći svoj stav: ako ti je fino, cijeni to, nije to bogom dano, to nekoga košta ili će koštati (svi znamo, najvjerovtnije nju)...budeš li cijenio tuđe, znaćeš cijeniti i svoje i imaćeš dobar sistem vrijednosti...a puno je lijepo i korisno znati se dobro postaviti u životu... wink
rum_punch(manki)live.com
a da li bi ikada pala na mene ako ti kazem na prvom sastanku ili cak i pre: e znas, moja starija draga triespetogodisnjakinja me ceka kuci pa moramo biti diskretni, ili tako nesto? :D

Zagrcnu se jbt, to za tebe staro???

Mora da si iz neke selendre bolan.. roll

ps. U svakom postu 35, 35, 35.. Tsss.. A ona, gde nadje slinavka???
...što reče Nell, piletina se za prste lijepi...život, Nato, život... 8)
rum_punch(manki)live.com
dobro to kapiram. Posten odnos je prava stvar.

Ipak moram da insistiram:
I nju sam upoznao na netu, zna da kuckam, zna da ne zelim da se skrasim, ne svidja joj se sto ne zelim da se menjam, a lepo joj je sa mnom, navodno je jaka i moze da se nosi sa tim a opet me smara. Imamo nesto posebno i kao sto rekoh: ne vidim kako ce da skodi...
...što reče Nell, piletina se za prste lijepi...život, Nato, život... 8)

Gluposti!

Ja kad izadjem sa drugaricama (a sve su 35), ma kakva te piletina snasla.. Svi trce za nama.. A posebno slinavci..

Ne znam ja kako te vase izgledaju sa 35.. Tsss.. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:57 pm.