Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

bez prekida, najduze... pa mogu reci relativno dugo Tongue

oops
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ne znam...
kad sam bio zaljubljen, oko 12 sati!
jo5 o dužini.....................Smile))
bez prekida naravno.

i sa koliko nikova wink (ajde nam odaj tu tajnu wink )
stvarno cu pomisliti da ovde neki ljudi samo traze stare likove u novima, cim se neki novi/a pojavi, mora da je vec nekada bio/a ovde...
pa,pa,paranojaaaaaaaaaaaaa... lol

Moja tema na vrhu foruma Smile to je bas lepo videti, radite mi to cesce moji dragi forumasi, podize mi ego.

A sto se tice nikova,
draga hermina, slobodno otvori svoju temu i propitaj nas sta god te zanima pa cemo ti odgovarati bez lazi i prevare i da znas da cu se ja svakako potruditi da dajem bas onakve odgovore koje ti volis da procitas :D
lol a tu si Spriceru u pravu, zene vole da cuju ono u sta one veruju, iskusan si ti neki decko .... wink

Moja tema na vrhu foruma Smile to je bas lepo videti, radite mi to cesce moji dragi forumasi, podize mi ego.

A sto se tice nikova,
draga hermina, slobodno otvori svoju temu i propitaj nas sta god te zanima pa cemo ti odgovarati bez lazi i prevare i da znas da cu se ja svakako potruditi da dajem bas onakve odgovore koje ti volis da procitas :D

Pa ja sam samo pitala u skladu sa temom, koliko dugo i sa koliko nikova...nema potrebe za otvaranjem tema, a jos manje za dvostruke odgovore....Al dobro, vidim da sam pogodila tamo gdje sam i planirala lolwink
И ја бих рекао да се ради о дуплом нику...

Ја сам, ето, стицајемо околности, променио неколико тих низова слова и сличица, али сви знате да сам то ја, а и ја немам намеру да се скривам и друге обмањујем да сам неко други јер је то бесциљно.

A sto se tice nikova,

Pa ja sam samo pitala u skladu sa temom, koliko dugo i sa koliko nikova...nema potrebe za otvaranjem tema, a jos manje za dvostruke odgovore....Al dobro, vidim da sam pogodila tamo gdje sam i planirala lolwink

ne vidis dobro, ali nema veze dok si ti nama srecna i u pravu Wink
Sve nek bude kako ti kazes, ja cu da ti vjerujem wink
И ја бих рекао да се ради о дуплом нику...

Ја сам, ето, стицајемо околности, променио неколико тих низова слова и сличица, али сви знате да сам то ја, а и ја немам намеру да се скривам и друге обмањујем да сам неко други јер је то бесциљно.

dupli nik? jeste, imam lice i odraz - vidi sliku Smile

ipak ja necu da menjam ni sliku ni slova - dok god sam ovde. Tako mi se hoce twisted
Да, ништа није случајно.

Лице и наличје. Нит` си вино, нит` си вода, шприцеру.

Тако има и оних који кроз свој интернет идентитет накупљају фрустрације које не могу да превазиђу, а и избегавају да то ураде управо због очувања тог интернет идентитета, па зато и праве алтернативне идентитете које у стварном животу није лако направити.

Тада и мењају свој начин понашања према другима, и испољавају све оно што је раније било ефикасно инхибирано "нагоном" за одржањем интернет "идентитета".

хајд`

roll
bitno da je tema pri vrhu, zato ne napadaj nego pohvali wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:04 am.