Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Да ли сте користили или користите психоактивне супстанце?
20 прегледа а ниједан одговор.

Знате, можете да кажете и да нисте користили психоактивне супстанце.

lollollol
Da znam ali cemu laganje kada je to istina.Inace ja sam Dragana samo koristim ortakov profil jer trenutno nemam svoj.
XTC, Koks, Marijuana.. tablete za spavanje.. Ne´m pojma na sta misli.. Vino? Noc? Dan? Pogresni ljudi? Sve je to jedno te isto sranje.. Valium.. Morfijum.. ?
XTC, Koks, Marijuana.. tablete za spavanje.. Ne´m pojma na sta misli.. Vino? Noc? Dan? Pogresni ljudi? Sve je to jedno te isto sranje.. Valium.. Morfijum.. ?

koks nije psihoaktivna droga
Zavisi sve sa cim je pomesan.. Retko ko od vas je probao cisti.. Ali, ok. i LSD smo probali.. Sve sranje i zaludjivanje.
Sve zavisi koja doza i kako se barata sa tim.
Zavisi sve sa cim je pomesan.. Retko ko od vas je probao cisti.. Ali, ok. i LSD smo probali.. Sve sranje i zaludjivanje.

Nato, vjeruj mi da nikada u životu nisam ništa probao, pa čak ni marihuanu
Дувњак вели да је "стрејт" по питању психоактивних супстанци.

Nato, vjeruj mi da nikada u životu nisam ništa probao, pa čak ni marihuanu

Pa dole je i nema.. Sve to dole je albansko sranje.. roll
Колико је мени познато, са процватом демократије у Авганистану, код нас се појавио неки "смејавац".
Sve dok si ti gazda nad drogom je ok. .. Ali kad ona pocne tobom da vlada (najcesce je tako..) onda je bitka izgubljena.. Mada ja ne kontam o cemu se radi.. odje bolan..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:47 am.