Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je tema na kojoj bi trebalo da se pOmire svi oni članovi fOruma koji su medjusobno posvadjani ili medju njima iz nekog razloga vlada netrpeljivOs.

Nudim se za posrednika u tOme smislu.

DakleM, ovako...

Aj prvO da konstaNtujEmo kO je sve s kim i zbog čega posvadjan, u čemu je prOblem, el nepremOstiv iL nije, pa da onda vidimo el će posvadjani da pruže edno drugOm ruku pomiRenja il netje.

Da ednom i mi ovde vaspOstavimo idilu i Harmoniju u medjusobni odnosi.

wink Nije nemoguće ako se bar malO potrudimo.
Super ti je ova tema,ja ne znam jesam li se skim posvadjao,osim nekim zenama sto sam trazio pa mi nisu dale mada too ne shvacam da mi nece dat kasnije kad bude momenat,moje je da istem a ako se posvadjam skojom onda ne mogu da istemm tako da mi nije u interesu da ne pricam snekom od clanica.
e sad ova nemica,tu bi ti moga posredovat i pomocii ja bi joj dao qurac, ruku da nije tebe al ako ona pristane onda je ok.samo kulturno molim ve
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Opet si nekulturan! mrgreen

Ja bi samo jednom.. Da te udarim! mrgreen

I ja tebe... makar jednomm
Ја немам никаквих проблема по том питању. 8)

I ja tebe... makar jednomm

Ruke ti vec sad drhcu.. lollollol kad dupliras slova..
Ја немам никаквих проблема по том питању. 8)

Mi smo se izvredjali na pocetku.. lol
malo je onih ljudi sa kojima sam u konfliktu.
a oni su svakako zasluzili da tako i ostanemo!
necu da se mirim!

:D
8) Smile Dobro, evo imamo prvi slučaj koji treba razrešiti...

Pošto sam razumeo da oboje prihvatate da mogu da posredujem radi izmirenja da krenemO odmA s medijacijU...

PrednOs u izjašnjavanjE ima dama, naravno.

Zamolio bih te NatO da nam ovde al iskrenO napišeš šta E to što ti je kOnkretno zasmetalO kod SejlOra i zbog čega ste se vas dvoE uopšte tako "pokačili" na fOrume?

Dok se dama izjašnjava ti SejlOr da tjutiŠ, dotje red i na Tebe.
lollollol

Ok. Druze Sudija..

Ne volim perverzne ljude. Tjah. A Sejlor samo prica jedno te isto..

Jebanje, karanje, duvanje.. roll

Zato molim da mi se ne obraca tako.

Inace moram da mu slomijem nos. 8)
Razbicu joj dupeee ako nastavi da laze gospodine sudija,ona je bila pijana i sukob je izbio oko nemaca de sam ja nakuckao da bi ih stavio na onu ,,stvar,, a ona je onda pocela da viceeee...ja sam mislio da joj se dopalo pa sam nastavio ali aavaj to je bila reakcija zgrazavanja,inace je vrlo ne kulturna i ne zna sta je to vodjenje ljubavi nego bi samo da se bije i da mi lomi zube i ostale organe da ih ne pominjem jer osim penisa ne znam kako bih se kulturno izrazio za ,,jaja,, osim toga nije istina da sam je nagovarao na karanje duvanje jer to nije moj stil,a za jebanje cu primeniti izraz,,vodjenje ljubavi u dupe,,za uvodnu rec toliko,zahvaljujem
А ко је ту кога тук`о?
nista meni ovde nije jasno!

jesi ti dobio sejlore, ili nisi?
roll
Можда је и добио, али како ствари стоје, по носу.

Cekaj dok se zavrsi moj crtani.. lollollol

Bice mu bas ´vako.. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:08 am.