Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

forum...

divno jedno mesto gde mozete "sresti" ljude koje iz raznoraznih razloga inace nikada ne biste sreli. moze se na forumu popricati, diskutovati, saliti, ubijati vreme, dobiti vidjenje iz drugih uglova, napisati nesto sto ne mozete da kazete, ispoljiti kreativnost, pozaliti, podeliti neke utiske lepe ili manje lepe, podeliti neka saznanja i informacije koje su vam trenutno bas interesantne i okupiraju vam misli, sabrati misli, rasuti misli, pisati nesto sto ce makar neko "cuti", kuckati po tastaturi da ne zardja, vezbati slepo kucanje... ma, kojesta moze na forumu...

moze se i posvadjati na krv i noz sa nekim koga nikad u zivotu videli niste, pa onda i to prodje, lakse vama, lakse i njemu/njoj, moze da se vezbaju raznorazne tehnike komunikacije, manipulacije, provokacije i ostale -acije, moze se hraniti sujeta, moze se traziti, moze se naci, moze se izgubiti, moze se osecati prihvacenim ili odbacenim, moze se ljutiti i svasta jos nesto...

smatrate li ovo mesto delom svog zivota? smatrate li slovca koja svaki dan citate svojim prijateljima? ili posmatrate sve to povrsno, kao imam ja svoj zivot, a ovde samo ubijam vreme? a koliko smo to vremena ubili?

ps. a 'tela sam nesto sasvim drugo da napisem, kad ispade sve ovo... lol
Оте ми реч из уста !

wink
Ako i ja napisem hvalospev i osladim recima ovo mesto na direktan ili indirektan nacin hocu li dobiti sasluzeni honorar u odgovarajucoj valuti???

roll
interesantno kako si ti protumacio... nije mi bilo na pameti da pisem hvalospev, u stvari je suprotno... al' sigurno postoji razlog zasto si ti to tako doziveo.

kako god, ako bude nekih para, sve cu ja da pokupim Tongue sto se nisi prvi setio Tonguelol
Cuj, ne znam sto mi pale odma pare na pamet... :D
forum...

divno jedno mesto gde mozete "sresti" ljude koje iz raznoraznih razloga inace nikada ne biste sreli. moze se na forumu popricati, diskutovati, saliti, ubijati vreme, dobiti vidjenje iz drugih uglova, napisati nesto sto ne mozete da kazete, ispoljiti kreativnost, pozaliti, podeliti neke utiske lepe ili manje lepe, podeliti neka saznanja i informacije koje su vam trenutno bas interesantne i okupiraju vam misli, sabrati misli, rasuti misli, pisati nesto sto ce makar neko "cuti", kuckati po tastaturi da ne zardja, vezbati slepo kucanje... ma, kojesta moze na forumu...

moze se i posvadjati na krv i noz sa nekim koga nikad u zivotu videli niste, pa onda i to prodje, lakse vama, lakse i njemu/njoj, moze da se vezbaju raznorazne tehnike komunikacije, manipulacije, provokacije i ostale -acije, moze se hraniti sujeta, moze se traziti, moze se naci, moze se izgubiti, moze se osecati prihvacenim ili odbacenim, moze se ljutiti i svasta jos nesto...

smatrate li ovo mesto delom svog zivota? smatrate li slovca koja svaki dan citate svojim prijateljima? ili posmatrate sve to povrsno, kao imam ja svoj zivot, a ovde samo ubijam vreme? a koliko smo to vremena ubili?

A jel mozes da se zaljubis na forumu? roll

winklollol
Lepo napisano i sve obuhvaceno....svako ce se pronaci u nekom delu uvodnog posta.... wink
Lepo napisano i sve obuhvaceno....svako ce se pronaci u nekom delu uvodnog posta.... wink

evo i miku placaju shock
wink

Nisam jos dobio ni obecanu sherpicu.... :?
wink

Ja mogu ti poklonim set nožova lol ako znaš da kuvaš a nemaš sočim da seckaš povrćke lol
wink

Druze, ako nisi znao da te obavestim.

Srbija, u kojoj zivis, je pravna drzava i ovde je cast placati porez, a oporezovan je i rad na obecanja Wink

- ISPUNJAVAJ SVOJE OBAVEZE -
forum...

Joooj, sta meni nece ovde jos da se desi.. Imas pravo.. Na pocetku sam u pijanom stanju, najcesce posle posla oko tri ujutro zezala radan narod.. Onda sve postalo ozbiljno.. Kad sam ja Bosanceros skontala da vas je samo tako malo odje ba.. Ja reko´ ima vas najmanje 4-5 Mio. ljudi..
Nja, nja, nja.. Onda ste gledali stvarni film.. Moje zajebane Bosanske sudbine.. Al´aj´.. Ne smetaaa..
Kako su me neke ovcice zajebavale, neke hocu-rado-biti Dejanove ljubavnice, kokoske.. A koje pooojma nemaju kakav je on ustvari..
Sad idite sve kod njega guskice! Al´ hvala sto mi otvoriste oci!

Onda ste mi svi ostali postali dragi, hihi, (osim onih perverznih budala kojima i danas je.. mater na chat i na poruke), al´ ribi cu ipak da izvucem usi! Nja, nja, njaaaaa... lollollol

Al´ ne mogu mi slova biti prijatelji.. Jbt.. Nit´ kocke leda, ce se istope.. A Gorki Limun ce se popije uz Vodku.. lollollol
U strajku sam a posle cu da proglasim stecaj.... wink

Stoli me bojko.... 8)

Za Zareta i Spricera... wink
Ja reko skuvaćeš nam nešto lepo a ti ...............štrajk :?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:37 am.