Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: ForUmovanje
forum...

divno jedno mesto gde mozete "sresti" ljude koje iz raznoraznih razloga inace nikada ne biste sreli. moze se na forumu popricati, diskutovati, saliti, ubijati vreme, dobiti vidjenje iz drugih uglova, napisati nesto sto ne mozete da kazete, ispoljiti kreativnost, pozaliti, podeliti neke utiske lepe ili manje lepe, podeliti neka saznanja i informacije koje su vam trenutno bas interesantne i okupiraju vam misli, sabrati misli, rasuti misli, pisati nesto sto ce makar neko "cuti", kuckati po tastaturi da ne zardja, vezbati slepo kucanje... ma, kojesta moze na forumu...

moze se i posvadjati na krv i noz sa nekim koga nikad u zivotu videli niste, pa onda i to prodje, lakse vama, lakse i njemu/njoj, moze da se vezbaju raznorazne tehnike komunikacije, manipulacije, provokacije i ostale -acije, moze se hraniti sujeta, moze se traziti, moze se naci, moze se izgubiti, moze se osecati prihvacenim ili odbacenim, moze se ljutiti i svasta jos nesto...

smatrate li ovo mesto delom svog zivota? smatrate li slovca koja svaki dan citate svojim prijateljima? ili posmatrate sve to povrsno, kao imam ja svoj zivot, a ovde samo ubijam vreme? a koliko smo to vremena ubili?

ps. a 'tela sam nesto sasvim drugo da napisem, kad ispade sve ovo... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:39 am.