Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"Odbio da plati kaznu jer je napisana latinicom

ČAČAK - Tikomir koga znate sa Forumcheta(XX) iz Čačka, nakon što je odbio da plati kaznu od 5.000 dinara za pogrešno parkiranje jer je bila napisana latinicom, danas je odbio i rešenje kojom mu se ta kazna zamenjuje zatvorom.

On je u izjavi novinarima rekao kako ne želi da plati kaznu sve dok ona ne bude napisana ćirilicom.

- Neću im platiti kaznu sve dok rešenje, zapisnici i ostali dokumenti stižu napisani latinicom. Tražim da se poštuje moje ustavno pravo i da mi kazna bude napisana na ćirilici, a ne tražim da mi se kazna smanjuje - rekao je Tikomir koga bolje znate sa Foruma

On je pre godinu dana parkirao automobil u centru Čačka, suprotno postavljenom saobraćajnom znaku i odbio je da plati kaznu za pogrešno parkiranje, jer je policajac službenu belešku napisao latinicom.

Njegov automobil je odneo pauk, a Prekršajni sud je odredio kaznu od 5.000 dinara.

Tikomir se tada žalio na to rešenje suda koje je, kao i policijska beleška bila napisana latinicom, ali sud nije uvažio njegovu žalbu. "

E bem ti ludu glavu, osh ti poshiljemo bre tu crkavicu od 5.000 da ne ides u zatvor, kako deci poslI da pricham, tata im biJo u zatvor shto neE teJo da plati kaznu a? A vaspitanje omladine, pa drustveno korisni radovi na putu a? shockroll
ma sva sreca da ga odvedu malo, mozda se tamo posteno naspava, samo mora da pazi da mu se za vreme tusiranja ne omakne ,te mu sapun pane na pod, opet trumice i opet ne spavanje mrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ma sva sreca da ga odvedu malo, mozda se tamo posteno naspava, samo mora da pazi da mu se za vreme tusiranja ne omakne ,te mu sapun pane na pod, opet trumice i opet ne spavanje mrgreen

bar sa se naspava ki chovek lol
Pa, kada budu i znakovi na "cirilici" onda neka se buni. lolTongueTongue
Pa, kada budu i znakovi na "cirilici" onda neka se buni. lolTongueTongue

on ti e Zlicko, profesionalno gundjalo pa sad na cirilici il latinici men me svejedno lol
lol

ma nema to veze, sudsku presudu je dobio cirilicom!
a lepo sam mu govorila: "Ćirilica će ti dođe glave"..............Smile))
Mislim da je u zatvoru nešto drugo u većoj opasnosti.... Tonguelollollol
Ne kaze se dzaba: pamet u glavu i guzu uz zid... I ako ti padne sapun na pod, nikako podizati! Smilelol
Evo...

Malo ne pazis i oni zajebavaju....

alo bre

Nemo` da vam napisem ... znas...
Posle citaju u novinama, bilo ovo, bilo ono, pa kazu:"...auuuu, pa sta mu biiiiii...."

lol
mladoženjo, nek ti e sa srećom............Smile))
Cuti Mico, ne prepadaj ga da ne bi i on krenuo put....svojih starijih sugradjana u Sudan.....

winkSmile
Ovaj, ja sad ne bih da postavljam pitanje, ali eto, moram, posto sam ja razmisljao o tome da se mi otcepimo kao sto je uradio Juzni Sudan, i da, onda, sve redom... onako... znate

lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:00 am.