Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

EvE sta kazu danasnje novine o njojzi:

"Zbog ljubomore učenica Plavkica potegla nož i isekla dečku butnu arteriju shock

NIŠ - Učenica trećeg razreda XXL škole Plavkica (dame se za godine ne pitaju) iz Niša bila je u emotivnoj vezi sa učenikom iz istog odeljenja, kojeg je, kako se sumnja, 9. marta u učionici ubola nožem lepezom u nogu shockshockshock Oklen njojzi lepeza ne znamo joshte roll

Povređeni učenik je sa povredom butne arterije, opasnom po život operisan na Hirurškoj klinici gde mu je stanje stabilizovano i nije više kritično.

- Incident se desio na malom odmoru između šestog i sedmog časa. Imamo u školi poseban tim za bezbednost i zaštitu učenika od nasilja, sačinjen od profesora, koji je do sada više puta reagovao preventivno i uspeo da spreči potencijalne tuče ili incidente, ali nešto ovako nije se moglo ni pretpostaviti upravo zato što su deca bila u emotivnoj vezi a Plavkica onako sitna metar i dlaka, ko bi pomislio tako nesto shockroll 8) lollol .

Šta se tačno desilo i zbog čega u ovom trenutku se ne može reći osim da se mozda predozirala boravkom na Forumu ili joj ta geJografija sho kobajagi uchi udarila u glavu. roll

Ona kaže da su članovi tima reagovali po protokolu i da je povređenom mladiću odmah pružena adekvatna pomoć a da nashoj Plavkici nema pomoci, navukla se na Forum i toJ ti je :? . "

Kad se s'd nesam shlanKirala necem nikad roll
Nema šale s nišlike....... osamdesetih godina, sećam se, jedna je mužu o'sekla ono između butnih arterija, a na šta je on do tad biJo ponosan...... wink
shock

I znači ode mu ponos jos nize.... :?
Kad su je pitali što je to učinila, odgovorila je da mu ne treba, ionako ga nije koristio... Tongue
Onda je opravdano wink a u kojim novinam to piše da ih sklonim od moje žene roll
Onda je opravdano wink a u kojim novinam to piše da ih sklonim od moje žene roll

prpa, a ???? lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Ne boj se Zare, to je bilo negde 83.-84. ako se dobro sećam.... 'beš novine, skloni makaze..... Tonguelollol
Ma zeni kada dodje zuta minuta, ne mora da ima ni makaze ni noz niti bilo koje hladno oruzije, ujeda.. prema tome, dabome, ipak se vi malo bojte nas wink

A nije mi jasno bas ove Plavkice ponasala se kao da je normalna (doduse i ja se uvek tako ponasam, kao da sam, pa ljudi steknu pogresan zakljucak ) hahahahahhaha, sta joj bi shockwink

Ja sam citao pre neku godinu da ga jedan u Kragujevcu sam otfikario...Iznerviro ga valjda... roll

Sta kaze vulkanizer sa erektilnom disfunkcijom?

Pa gde pustas, mamicu ti... lollollol

Ne boj se Zare, to je bilo negde 83.-84. ako se dobro sećam.... 'beš novine, skloni makaze..... Tonguelollol

E a baš mi rekla pre neki dan mogo bi da naoštriš ove makaze i noževe,naoštrio si i kurti i murti a nama sve tupo po kući(valjda nije mislila i na mene) roll
Ma zeni kada dodje zuta minuta, ne mora da ima ni makaze ni noz niti bilo koje hladno oruzije, ujeda.. prema tome, dabome, ipak se vi malo bojte nas wink

Moja ima protezu.....delimično sam bezbedan.... wink

Moja ima protezu.....delimično sam bezbedan.... wink

lollollol
Zbog ljubomore učenica Plavkica potegla nož i isekla dečku butnu arteriju

kad bolje razmislim, Plavkice ne mora mi vraćaš cipele.......... poklanjam ti Jih................Smile))
Zbog ljubomore učenica Plavkica potegla nož i isekla dečku butnu arteriju

kad bolje razmislim, Plavkice ne mora mi vraćaš cipele.......... poklanjam ti Jih................Smile))

lollollollollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:45 am.