Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

lik... delo...
a svetac za jedno 30 godina...
?????
...
lik... delo...
a svetac za jedno 30 godina...
?????

Mislim, da gresis 8)
To je jos uvek sasvim nejasna situacija iz koje ce izaci neka guzva kako god da se sve to zavrsi.
"Мислим да све што један мушкарац у свом животу ради, чини на неки начин да би се допао женама, и обратно: и жене све што раде, раде да би се допале мушкарцима. То је оно што је јаче од човека. То је оно што је исконско у човеку, што човека чини природним бићем. Ако се лепо облачимо за неке прилике, то радимо да бисмо се пре свега допали женама а не другим мушкарцима, а и код жена исто бива. Затим, ако се нечим истичемо у околини, онда је то пре свега тиме мотивисано."Wink
...
Na danasnje vreme, biti baraba je vrlo lako!
A biti covek, mnogo, mnogo tesko!
"Мислим да све што један мушкарац у свом животу ради, чини на неки начин да би се допао женама, и обратно: и жене све што раде, раде да би се допале мушкарцима. То је оно што је јаче од човека. То је оно што је исконско у човеку, што човека чини природним бићем. Ако се лепо облачимо за неке прилике, то радимо да бисмо се пре свега допали женама а не другим мушкарцима, а и код жена исто бива. Затим, ако се нечим истичемо у околини, онда је то пре свега тиме мотивисано."Wink

A gde ostade Narcis u celoj prici? 8)
tema nije posvecena meni...
...
tema nije posvecena meni...

El Vojvodi(ni) :D
pi ti caj....
bezi iz duvanskog dima....
i mani se zena koje piju alkohol...
ako nisi kurat ne kurci se, otkopcaj slic pa da uporedimo, ako jesi izvinu cu se...
...
"Једног дана је дошло седам, осам младих војника. Одвели смо их у нашу спаваоницу и показали им како да сложе своје ствари. Ја нисам никада знао ни своју касету да сложим, код мене је увек све било у хаосу. Некоме бих платио једно или два пива да ми среди касету кад смо очекивали преглед. Никад нисам знао да сложим и кошуље и полигонке и мајице и панталоне и све што је требало у ширини капе. Још кад је нека стара одећа била у питању, то је било немогуће. Одувек сам се дивио онима који то знају да ураде.

Ту нисте били одлични.

Ту нисам, ту никако нисам. "
...
pi ti caj....
ako nisi kurat ne kurci se, otkopcaj slic pa da uporedimo, ako jesi izvinu cu se...

uh, sto me nesto zasvrbese ....A mora da ce vreme da se promeni, ne bilo ti zapovedjeno, ako hoces malkice da me poceses, dacu ti i nadoknadu, pa se hvali po belom svetu da si me ceskao... 8)
Јесте, они су класици али, што би рекао стари добри Цвијић: „Ја не знам да снесем јаје, али знам да проценим да ли је мућак или није”; ја не знам да напишем роман али чини ми се, на основу толико романа које сам у животу прочитао, да могу да проценим да ли је ипак нешто добро или није.
...
Jel neko Don Kihota proglasio za sveca? Nece ni Seselja... Niko ne proglasava svecima ljude koji se bore protiv vetrenjaca.........
pi ti caj....

uh, sto me nesto zasvrbese ....A mora da ce vreme da se promeni, ne bilo ti zapovedjeno, ako hoces malkice da me poceses, dacu ti i nadoknadu, pa se hvali po belom svetu da si me ceskao... 8)

a znao sam da su pederska posla...
nemam ja nista protiv pedera...ama bas nista...svi ste mi vi slatki, simpaticni....sve kontam niste u stanju da date pa volite da primate...
izvini ja postujem vas, ali dajem zenama se...
ti si mali pedercic...
...
pi ti caj....

a znao sam da su pederska posla...
nemam ja nista protiv pedera...ama bas nista...svi ste mi vi slatki, simpaticni....sve kontam niste u stanju da date pa volite da primate...
izvini ja postujem vas, ali dajem zenama se...
ti si mali pedercic...

Kobajo , rekose mi da volis rostilj i mesano meso!
evo ja ti dam meso a ti mesaj, jel moze?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:08 pm.