Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Jedna divna knjiga, i divne reci... koje me do srca diraju...

Tebi, koji me nikada nisi poznavao,
tebi koji si me detetom zvao,
i cudio se mojim detinjim sumnjama, tugama, mojim detinjim radostima i naivnostima........
Bolesno je dete u meni, umire lagano, jer ti,
kojeg volim, a koji me nikada nisi poznavao ne zelis da je tu.... detinja radoznalost, ta razigrana masta, ti detinji snovi, ...... kako sve to imati pod kontrolom, kad to dete zivi u meni...
I osim njega ja imam na svetu samo Tebe, moj dragi.
Tebe, samo tebe koji za mene niti ne znas, samo Tebe koji me nikada nisi poznavao, a kojeg sam ja oduvek ljubila.
Mozda necu umeti sve jasno da kazem, a mozda me neces razumeti,, u glavi mi se muti i slepoocnice tutnje, groznica dolazi da uzme danak.... Ali sakupit cu svu snagu da progovorim Tebi, ljubljeni moj, koji me nikada nisi poznavao. Samo cu Tebi govoriti. Treba da upoznas ceo moj zivot, koji je uvek pripadao Tebi, a za koji Ti nisi ni znao.
Ali moju ces tajnu celu spoznati tek kada budem mrtva, kada mi vise ne budes morao odgovoriti, i samo onda ako je ovo sto me trese kao ledena groznica stvarno kraj.
Ako budes citao ovo pismo, znaj da ti ovde mrtva zena prica svoj zivot koi je od prvpg do poslednjeg sata pripadao Tebi.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:03 pm.