Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Molim administratore da izbrisu temu "imam jedno pitanje" i da kazne postavljaca te teme...
kosi se sa svim pravilima...
to sto je neko nekom skinuo momka, taj bes, to ponasanje(seljacenje) stvarno je ispod svakog nivoa ovog foruma...
unapred zahvalan
...
Slazem se. Tema moze da se izbrise ako na njeno mesto dodju neke paparazzo fotke ili klip.... u visokoj rezoluciji, koji se bave pomenutim clanovima. Ili gde se pomenuti clanovi bave drugim clanovima. :?
Moze klip...rezolucija nije neka ali vazna je sustina... wink

8) Pravilnik nije prekršen.

Ako je nekO uVaćen na delu, to este tema za fOrum.
PRAVILNIK FORUMA

Pravilnik o ponašanju na forumu namenjen je svim clanovima foruma. Clanovi koji ne poštuju pravilnik bice kažnjeni na nacin koji se propisuje ovim tekstom. Oblici ponašanja koji ce se ubuduce sankcionisati su sledeci :

ZABRANJENO JE:

- Narušavanje privatnosti, tj. otvaranje tema o drugim učesnicima foruma
- Javno svađanje na forumu – poštujte druge korisnike i njihova mišljenja bez obzira da li se sa njima slažete ili ne.

mislim da mnogi nisu procitali pravila ponasanja na forumu Smile
"PRAVILNIK FORUMA

Pravilnik o ponašanju na forumu namenjen je svim clanovima foruma. Clanovi koji ne poštuju pravilnik bice kažnjeni na nacin koji se propisuje ovim tekstom. Oblici ponašanja koji ce se ubuduce sankcionisati su sledeci :

ZABRANJENO JE:
- Svaki oblik spamovanja tema
- Narušavanje privatnosti, tj. otvaranje tema o drugim učesnicima foruma"
nisam citao vise...
mislim...
...
kako sam cuo postoji olaksavajuca olkolnost...
kako sam cuo, ova po godinama malo starija, u daljem tekstu "zrela", je ovoj po godinama mladjoj "lepotici" skinula, smuvala simpatiju...
navodno taj pravi muskarac je trazio pravu lepotu, duh, iskrenost i sve ono sto krasi jednu damu...
i navodno taj ego kod ove lepotice je poooko, bum...
stvarno je trebala da trazi rame za plakanje, a ne na ovaj nacin...
u stvari ko sam ja da o tome sudim...
pravilnik je pravilnik...
i da vas ne podsecam ko je sve bio liferovan sa sajta zbog mnogo manjeg seljacenja...
...
PRAVILNIK FORUMA

ZABRANJENO JE:

- Narušavanje privatnosti, tj. otvaranje tema o drugim učesnicima foruma
- Javno svađanje na forumu – poštujte druge korisnike i njihova mišljenja bez obzira da li se sa njima slažete ili ne.

mislim da mnogi nisu procitali pravila ponasanja na forumu Smile

Nemoj mi se, mala, u pravo mešaT kO boga te molim.

El pOmenu priVatnOs?
E, pa ni ta privatnOs nije više neograničena. Ako nekO upražnjavajući tu privatnOs bude uVaćen na delO koje bi mOglo da se kvalifikujE kao društveno štetna pojava, e onda članovi imaju pravo da o tome prOdiskutuju.

El ti misliš da razlika u godinama u te "stvari" uopšte nije bitna?
Moratjemo ti i ja ednom malo ozbiljnije da porazgovaramo o svemu.
vaskrsne s vremena na vreme ovakav pokusaj, poprica se izvesno vreme o tome i onda o5 Jovo nanovo (nem' pojma koji je taj Jova!?).

i da vas upozorim, uprava sajta po pravilu na ovakve pokusaje odgovara da ste trebali da im posaljete pp jer oni zamerke i gunđanja sa foruma ne racunaju validnim (čitaj: ne dolaze i ne obilaze forum uopšte, osim ako se neko ne tužibaba na pp).

wink
Mene su 4-5 puta liferovali al ja se uvek vratim.......
[quote="Tantal"

Nemoj mi se, mala, u pravo mešaT kO boga te molim.

El pOmenu priVatnOs?
E, pa ni ta privatnOs nije više neograničena. Ako nekO upražnjavajući tu privatnOs bude uVaćen na delO koje bi mOglo da se kvalifikujE kao društveno štetna pojava, e onda članovi imaju pravo da o tome prOdiskutuju.

El ti misliš da razlika u godinama u te "stvari" uopšte nije bitna?
Moratjemo ti i ja ednom malo ozbiljnije da porazgovaramo o svemu.[/quote]

Veliki, pogledaj malo i druge teme na kojima je privatnost pojedinih korisnika i te kako ugrozena, a da ne govorimo o vrijedjanjima i psovkama...

Zbog toga sam pejstala samo ove dvije tocke iz Pravilnika Smile
[quote="Tantal"

Veliki, pogledaj malo i druge teme na kojima je privatnost pojedinih korisnika i te kako ugrozena, a da ne govorimo o vrijedjanjima i psovkama...

wink Umesto što čitaš Pravilnik bolje da si Tantalu odgovorila bar na neku od onih poruka koje ti je poslao na private.

Nisi u pravu Sanjalice. Ako neko bude uVatjen na delO s nekim od koga je stariji više od dvaes godina to je društveno neprihvatljivo i fOrumski narod ima pravo da se zgrozi i da izrazi tO svoje zgražavanje.

Ako bi sve to mirno gledali bRez ikaki kOmentar, gde bi svi zaEdno završili ednog dana?
U razvrat i nevidjeni nemOral :!:

Nisi u pravu Sanjalice. Ako neko bude uVatjen na delO s nekim od koga je stariji više od dvaes godina to je društveno neprihvatljivo i fOrumski narod ima pravo da se zgrozi i da izrazi tO svoje zgražavanje.

Ako bi sve to mirno gledali bRez ikaki kOmentar, gde bi svi zaEdno završili ednog dana?

Što je neprivatljivo možda taj što je mlađi dvajes godina baš toj želi,možda je čak i dao kintu za to(ja ne bih,dao bi za mlađe al da ne psuje)a mi ga karakterišemo kao nemoralno,mislim da nesi u pravu :?
[quote="Tantal"

wink Umesto što čitaš Pravilnik bolje da si Tantalu odgovorila bar na neku od onih poruka koje ti je poslao na private.

samo da ostane zabelezeno...
...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:31 pm.