Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Slusah danas jedan klinac na faxu sav odusevljen upao u neki
mml (multi-level-marketing), dao nesto kinte pa ima taktiku kako da za mesec dana napravi hiljade i hiljade evrica, posto ja bas nesto ne verujem u te piramidalne marketinge a i nesto nisam bas upoznat sa njima sem donekle sto me supruga trpa katalozima oriflame-a i avon-a, zivo me interesuje Vase misljenje o mml-u. Iskustva, susreti...
Ovaca je uvijek bilo, samo pitanje je da li su i cobani u ovom slucaju ovce.... wink
Mislim da u svakom mml-u samo onaj vrh uzima para, ostali... ovce, da.
Samo pitanje je ko je u vrhu, cobani ili neciji nevidljivi interes...jos jedna tema o svijetu za koji i ne slutimo kakav je....Ja se jedino u posljednje vrijeme pitam da li da pocnem da bekecem, mekecem a mogu i da mucem....samo stvar izbora wink
Svidja mi se zakljucak...
Nisam ni razmisljao o samome vrhu, odnosno ko stoji iza toga. Kako ti kazes cobani ili neciji interes. Mada realno gledano, ne verujem da su cobani, a i ako pak jesu onda su - cobani sa interesom lol
Ma sve je u XXI veku interes.
Dobro je dok imamo jos poneki izbor.......... :?
i to sve bez fiskalne...bez pdv... i bez socijalnog...
hebem ti ovaku drzavu...
...
ako se zainteresuje,može da uzme kintu. dobra žvaka,organizacija,puno rada,dobra obuka i....lep život. ali,to treba da shvati kao epizodu u životu.epizoda ne duža od 2 godine
ako se zainteresuje,može da uzme kintu. dobra žvaka,organizacija,puno rada,dobra obuka i....lep život. ali,to treba da shvati kao epizodu u životu.epizoda ne duža od 2 godine

Ne kontam. Zasto, ako je sve ok, dobar zivot i sl, zasto samo dve godine?
Zato što ti se zaludi glava posle nekog vremena. A i brzo zasitiš tržište u nekom mestu,pa moraš da menjaš mesto,osim Bgd. Ne možeš da prodaš svima cepter šerpe,ili magnetne narukvice,ili,šta ja znam više. A i to je posao koji te mentalno iscrpe. A onaj koji je rođen za to,za njega nema granica.
Da, verujem, mada i ne znam sta ovaj mml prodaje. U sustini su svi verovatno slicni.
1.u svakoj normalnoj drzavi su piramidalne igre zabranjene!
2. MLM je vesto upakovana piramidalna igra
Jesu po zakonu zabranjene, samo sto zakon ima rupa jbg, pa se to koristi. Oriflame je isto mlm firma, pa je ko zna koliko godina na nasem tlu...
Trgovina kao i svaka druga,kompanije koje prodaju proizvode su u velikom plusu jer ne placaju poslovne prostore,radnici su manje placeni,ne placaju reklamu,i jos mnogo drugih benifita za kompaniju.U interesu je da se mreza siri,samim tim i prodaja proizvoda je veca.
Kupujem Amway proizvode,osoba sto ih prodaje kaze da je zadovoljna sa zaradom.Otkud znam,misljenja su podeljena.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:36 pm.