Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ragnarok.

Sumrak bogova iz nordijske mitologije.

Ali sasvim stvarna stvar.

Jutro ce pokazati sve.
Naravno, treba prebrati crno i belo, zito od kukolja...

Kako?

Prvo ove okolokucne ....
Da.

Sutra pijemo kafu.

Ja i on.

Reci ce mi ono sto ja hocu da znam.

Naravno, to ima cenu..,

Ali, ne placam samo ja...
Obicni ljudi zive svoje obicne zivote na obican nacin.

Meni je to oduzeto. Ne mogu to nikako.

Kompenzacija?

Neutesna.

I igramo tu igru...
Obicni ljudi zive svoje obicne zivote na obican nacin.

Meni je to oduzeto. Ne mogu to nikako.

Kompenzacija?

Neutesna.

I igramo tu igru...

Ако стално причају и лају иза тебе, то значи да си испред њих.
Ако се баве твојим животом, значи да немају свој.
Зато се радуј и живи свој живот, а ситне душе пусти да се хране својим малим пакостима, јер окус љубави нису упознали у животу.
Некоме је суђено да буде господин, а неком да буде дрипац.
Пусти друпце нек пливају у сопственим фекалијама!
Odavno mi cekamo ragnarok... samo nam jos fali Valhala...
Obrijao sam se.

I sad cu polako da krenem.
Ragnarokr

Sumrak Bogova, uzasni smak sveta, koji ce severnim Bogovima zvanim Asen, njihovom bogatstvu, njihovoj tvorevini.. i skupa sa njima Zemlji i ljudima ce pretiti kraj.

Eda to ovako opisuje: Doci ce jedna Zima, Fimbulweter zvana, padace sneg sa svih strana, jak led ce vladati i hrapavi vetrovi ce besneti, od cega ce toplota sunca biti unistena; Takvu zimu pratice tri dolazece jedna za drugom, bez ijednog leta izmedju, ali pre toga doci ce tri godine, u kojima ce ceo svet sa ratom i prolivanjem krvi biti posecen; Braca ce pljackati jedni druge iz skrtosti i ubijati, i niko nece biti postedjen, cak ni roditelji decu svoju..

Onda ce biti, nesto sto je od velike vaznosti, Vuk Skoll ce za najvece unistenje ljudi Sunce prozdreti, drugi Vuk Hati uzece Mesec, Zvezde ce nestati sa neba, cela Zemlja ce se tresti, drvece ce biti sa korenjem iscupano, planine ce se srusiti i sve veze i svi lanci ce biti pokidani. Fernrirs-Vuk ce krenuti, mora i reke ce izliti iz svojih korita, jer ce Midgard-Zmija ljutito Zemlju traziti.

8)

Nja, nja, nja..
Severna Mitologija Nemanjicu..

Moras u svim predelima biti malo verziran..

Srbence! lollollol

ps. Strasna stvar "Ragnarokr".. Ja bi´ rado da pisem jos o tome.. Al´ u glavi mi sve na Svabskom.. 8)
Severna Mitologija Nemanjicu..

Moras u svim predelima biti malo verziran..

Srbence! lollollol

ps. Strasna stvar "Ragnarokr".. Ja bi´ rado da pisem jos o tome.. Al´ u glavi mi sve na Svabskom.. 8)

Ma ono, sastavljam ja ponesto o svemu, nego je lepo kad vidis da i jos neko nesto kaze o tome... Vec dobih neke epitete "cudaka" i sl, ovde... Al lepo kad nisi jedini "cudan"... Mogla bi i deo sa nemackog o Valhali da turis ovde... Smile
Cek´ dok se odmorim..

Ima dana za mejdana.. wink

Ma samo nas Strelac postavlja pametne teme, ono sve ostalo.. Udri Mujo u zid dok ne pukne! lollollol

O´s keksa? :D
jok, davim se sa nekim suncokretom.... os ti?
Kad se setim kako je bioskop posle filma izgledao.. (dole pre 20 i vise god.) 8)

Ma daj malo, volim da pravim dzumbus! lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:32 pm.