Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Драги виртуелни познаници,

Свратих, после много, много времена, на ово очито прилично промењено али уједно и препознатљиво старо место.
Претрчала сам форуме и подфоруме, нових тема много, понека стара још увек жива, нових имена много, нека за мене потпуна непознаница а нека само измењена...

Све у свему, отварам нову тему како бих вас све групно поздравила (који ме још увек памтитеWink : ))) и упитала... Како сте? Шта има ново? Старо? Шта се променило, а шта остало исто? Smile

Имате велики поздрав од Сунашцета. Wink
Драги виртуелни познаници,

Свратих, после много, много времена, на ово очито прилично промењено али уједно и препознатљиво старо место.
Претрчала сам форуме и подфоруме, нових тема много, понека стара још увек жива, нових имена много, нека за мене потпуна непознаница а нека само измењена...

Све у свему, отварам нову тему како бих вас све групно поздравила (који ме још увек памтитеWink : ))) и упитала... Како сте? Шта има ново? Старо? Шта се променило, а шта остало исто? Smile

Имате велики поздрав од Сунашцета. Wink

Ja sam nov... Jel i mene grupno pozdravljas?
Оооо, ето првог познатог имена за мене! Smile

Па, Господару грмљавине... Како је? Smile
Код мене је исто кишовито, иако нисам поред реке, мада је Београд свакако на рекама па сад, како се узме... :D

Видим опстао си до дана данашњег на форуму, значи да се извукао из блата и васкрсао, је ли? Smile
Ne znamo se,ali dobrodoshla nazad svakako Smile
Sunca nam je i falilo,dosta vishe zime Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ljubac za Plavku,pozdrav za sugradjanku wink

Plavkic,sta bi na ispitu,nisam u toku? roll
... значи да се извукао из блата...Smile

Jock..........jos šlajdra ........... lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Велика ципелице, хвала ти на поздравима!

Упознаћемо се, има времена, а видим и да неке моје старе теме још увек живе, попут оне са стиховима. Smile

Сасвим си у праву да је сунце потребно... Без бриге, Сунце је стигло!!! : ))))

Хм, овај начин писања ми је неодољиво познат... Знамо се? Smile
Или је то само постало заразно па је прешло и на друге чланове... Smile

Хм, овај начин писања ми је неодољиво познат... Знамо се? Smile
Или је то само постало заразно па је прешло и на друге чланове... Smile

Ne znamo se.......ali naisla sam na par tvojih postova............. Smile
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Ljubac za Plavku,pozdrav za sugradjanku wink

Plavkic,sta bi na ispitu,nisam u toku? roll

Pala sam Mikane,oborila me stoka Smile Nisam znala debljinu peska u jugozapadnom delu Deliblatske peshchare a josh sam je uvredila shto sam podigla obrvu kad mi postavila to pitanje Smile
Ludo pa ziviii Smile

Ljubac i tebi oopsSmile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Велика ципелице, хвала ти на поздравима!

Упознаћемо се, има времена, а видим и да неке моје старе теме још увек живе, попут оне са стиховима. Smile

Сасвим си у праву да је сунце потребно... Без бриге, Сунце је стигло!!! : ))))

Ta sa stihovima mi je jedna od omiljenih Smileoops
Ne slajfujem, obuo sam stare cizme. Jesu teske ali nema klizanja.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.