Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Druzio sam se uglavnom sa devojkama koje su mi se svidjale, tako da mogu da kazem da bih vecinu svojih prijateljica rado ....... Ipak, neka prijateljstva su ostala i danas, valjda ona koja su vredela, iako je bilo jake fizicke privlacnosti. Ukoliko je prijateljstvo stabilno i zasnovano na iskrenom odnosu, ne moze da ga poremeti ni mali eksperiment sa sex-om. Moje iskustvo govori da prema zenama u tom smislu treba biti iskren, pa ako ne ide, boze moj, nije smak sveta. Svima nam prija da smo nekome sexualno privlacni, makar to bili i prijatelji.
Uh...imam losu osobinu da se sa svim " prijateljima " posle izvesnog vremena smuvam,a ako i ne dodje do toga, sevaju varnice!!
Krivo mi je zbog toga, jer bih volela da imam muskog prijatelja koji bi to i ostao.
Razumem te Marija. Mozete ostati prijatelji i kada se sexualno "izgustirate".
Dokle god postoji hemija izmedju zena i muskaraca...Tesko, jako tesko, ali to je ok, tako je priroda zelela....
ja imam dosta devojaka sa kojima sam vec dugo prijatelj i nikada nije doslo do seksa. opet ima i onih sa kojima sam imao seksualni kontakt pa smo i posle ostali jako dobri prijatelji, sve je to u glavi.
Pa...u glavi, ok, dok se kontrolisu neke stvari, ali neke se dese i neplanirano...
dok se a jedne strane ne pojavi fizička privlačnost prijateljstvo opstaje a posle toga je većinom ineteres pa prijatelj očigledno mogu biti samo sa meni neprivlačnim devojkama
prijateljstvo ostaje uvijek prijateljstvo.Nema nikakve veze da li je musko ili zensko.Samo sta podrazumijevate pod pojmom prijatelj.Prijatelja mozes imati jednog ili dvoje a sve ostalo su poznanici ili drugovi/drugarice
Slazem se sa dekijem.Imam prijatelja koji mi je kao brat,bez ikakvih skrivenih emocija...Sve zavisi od toga kako postavis stvari na samom pocetku prijateljstva...
Nell...A jesi li sigurna da si ti njemu kao sestra....? Nisam bas optimista kad su musko-zenska prijateljstva u pitanju.... Znam da ce ovo izazvati burno negodovanje kod zenskog sveta, kao i kod podilazeceg dela muske populacije... ali ipak mislim da, ako se radi o dvoje normalnih ljudi, prilikom tog prijatelstva, ma bilo ono i najiskrenije, kad-tad ce se umesati i nesto jace emocije... a onda i sex....
ljudi,gde ima bilo kog oblika seksa bolje je prijateljstvo.ostalo je egoizam
musko-zenska prijateljstva tesko mogu da opstanu...
a i kad ti je neko privlacan, tesko je da budes u njegovom drustvo a da ne pozelis nesto vise...
mada i decko moze da ti ostane prijatelj... sve to zavisi od osobe do osobe...
ali ja imam jednog jako dobrog druga, ali ja se njemu svidjam, dok on meni samo kao drug i od kada to znam ne mogu bas da mu se poveravam jer znam da cu ga tako povrediti...
Sigurna sam potpuno!!!Ako znas sta hoces i stvari odmah postavis tako onda nema problema ni sa musko-zenskim prijateljstvima ni nisacim drugim!!!Cak sta vise,medju zenama uvek postoji neka doza zavisti...
Moja bivsa devojka je danas moja odlicna prijateljica. Druzimo se "porodicno" jer je ona verena a ja u braku. Super fumkcionise. Nase prijateljstvo je utemeljeno nakon jednog jako otvorenog i iskrenog razgovora, kada smo definisali sta zelimo i sta realno mozemo da budemo. Tada smo se sexualno jako privlacili, ali nam je bil jasno da nam veza ne bi uspela. To opovrgava teoriju da nakon sex-a i ljubavi nema drugarstva.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:01 pm.