Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
prostor se proteze kroz 10 dimenzija,svaka od njih je beskonacna i ima beskonacno kombinacija u sebi...mi smo 3D dok 4D dozivljavamo kao vreme...evo nesto o svakoj od dimenzija

0D-tacka
1D-duzina,telo se krece samo napred-nazad
2D-duzina i sirina,telo se krece napred-nazad i levo-desno,dok visinu gore-dole dozivljava kao vreme
3D-napred-nazad,levo,desno,gore-dole,duzina,visina i sirina,jebes mu mater,tu zivimo
4D-reaguje na nas kao i mi na 2D,vremenski,u 4d su proslost,sadasnjos i budocnost 1 dimenzija,dok se 3D telo moze posmatrati kao 1 tacka,znaci iz 1 tacke gledista se moze videti svih 6 strana 3 dimenzije necega...da bi u 3D pogledao recimo kompjuter sa svih strana moras napraviti 4D pomeranje i okretati ga sa svih 6 strana...dok u 4D prostoru sedeci na stolici iz jedne tacke gledanja vidis ceo kompjuter,svih 6 njegovih strana
5D-sve sto moze da se desi u nasem prostoru desava se u petoj dimenziji,odnosno paralelnim univerzumima,talasi mogucnosti sire se kroz svaki paralelni svemir,znaci recimo ovde je partizan dobio u derbiju,dok je u nekom drugom dobila zvezda...naravno ima i mnogo interesantnijih primera...negde je bil gejts prosjak na ulici,ekrem jevric gitarista ded-metal benda,san marino prvak sveta u fudbalu,hitler je voditelj programa laku noc deco,ti se nisi rodio,ja se nisam rodio,,zemlja se nije stvorila uopste,a ni sunce,cak ni mlecni put i slicno...dao sam glupe primere jer mi to sada pada na pamet...ima jedan teorum,ako postavis majmuna da kuca na tsampacu,ukucace neki tekst bez smisla,dok ce u jednom od paralelnih univerzuma ukucati ceo tekst najprodavanijeg i najpoznatijeg romana na svetu...znaci sve sto se moze desiti u nasem svemiru desava se u paralelnim svemirima
6D prvi nivo-prostor u kojem se sudaranjem 6d sfera parave 5D univerzumi...tu se desio big beng koji je stvorio nas svemir kao i vreme i paralelne univerzume pre 14 milijardi godina...pored toga tu se desavaju takodje i sve mogucnosti te ekplozije koja je stvorila nas univerzum...
6D drugi nivo-posto je prvi nivo 6D beskloonacan,kao i sve dimenzije,treba nam proj veci od beskonacnosti...beskonacno beskonacnosti...paradox Hilbertovog hotela ukazuje nam na to da taj broj postoji...hotel od beskonacno soba,u svakoj ima po jedna osoba,zatim se svaka osoba pomeri u svaku drugu susednu sobu,ostace praznih soba za jos beskonacno ljudi...znaci postoji jos beskonacno big bengova koji grade drugacije svemire gde se gravitacija i svetlost razlikuju od nase
7D-univerzumi koji nisu nastali big bengom,nego na drugaciji nacin
8D-sve mogucnosti 7d,na primer tamo mi nismo nasrtali big bengom,nego drugacije,recimo,u tom svemiru krave lete,krokodili voze kola,ljudi rastu umesto drveca...totalne promene
9D prvi nivo-totalne promene,drugaciji fizicki zakoni,zakoni koji su totalno neobjasnjivi i nesvatljivi za ljude,ne vladaju vise zakon akcije i reakcije,nego neki totalno drugaciji zakoni
9D drugi nivo-jos vece promene,vise uopste zakoni fizike ne vaze,u prvom nivou ne vaze zakoni akcije i reakcije,ali barem postoje drugaciji fizicki zakoni....u drugom nivou ne postoje,tu su zakoni nekakvog drugacijeg operativnog sistema,mozda negde cak i nema zakona
10D-poslednja dimenzija?...tu se nalazi sve sto moze i ne moze postojati...ne postoje nikakvi zakoni,jednostavno je tu sve sto je logicno i nelogicno,sve sto ne postoji u nijednoj drugoj dimenziji...tacnije sve mogucnosti bilo cega u pravom smislu te reci...10D najmanji delici su sastavljeni od svega sto gradi nas svet i ostalih 9 dimenzija

zakljucak koji vecinu zanima...posto je svaka dimenzioija beskonacna,to znaci da je i vreme beskonacno i da ce atomi i molekuli morati napraviti tebe jos beskonacno puta u beskonacno mnogo uloga,oblika,velicina,osobina,pa cak i dimenzija

boli me ruka od pisanja
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:06 pm.