Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Bajata vest.Snimku nije potreban komentar... Smile

Sta je tema? roll
Nije stvar u tome koliko je vest bajata,niti je neko izmislio toplu vodu,vec mladi ljudi...i los trenutak...razapeti na stub srama...P.S."Spavacu kad umrem"...zanimljiv filmcic wink
Imali ste u zivotu nekada situaciju kada ste htjeli u "zemlju da propadnete"...?!
Tema je neobicna... wink

Neobicna tema ili zanimljiva postavljacica? roll
8)

stay cool make 'em freeze
Nije stvar u tome koliko je vest bajata,niti je neko izmislio toplu vodu,vec mladi ljudi...i los trenutak...razapeti na stub srama...

Ne bih previse zalio te mlade ljude.Nisu slucajno izabrani da budu reprezenti DS-a.To su buduci vlastodrsci Srbije... :?

Ima mnogo mladih u Srbiji za zaljenje.Npr. mladi matematicari koji bez ikakvih uslova i pomoci drzave "razbijaju" na svetskim takmicenjima,mladi sportisti neprofitabilnih sportova.... wink
Nemojte da mislite da su svi nishlije vako vrzani TongueSmile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Nemojte da mislite da su svi nishlije vako vrzani TongueSmile

Sto ne pustise moju Plavku na binu pa da vidis kako veze....a zna i da hekla... po potrebi.... lol
Aha,heklerom lol
pa kad ne zna da nosi shtikle,koj moj ji nosi ccc Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
to se plavkice ne znaje bez temeljnu proveru... ovi su ko da su se spotakli o neki cuteci u mracan sokak
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:07 pm.