Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako podnosite gubitak?
Da li je u Vasem posmatranju kraj necega u stvari pocetak neceg novog -drugog???
Boljeg?!
Da li ste spremni da posle dugo godina baveci se jednim poslom krenete na drugi.
Da li ste spremni ???
I kako
Uh, Periso, 'es mog'o nesto lakse da pitas na sabajle......

Nisam nikad razmislj'o o tome.... dobar sam u ovom sto radim, pa i da hocu, ne daju mi da radim nesto drugo.... Tongue

Verujem da nije lako..... i ubedjen sam da oni koji umeju, mogu da budu uspesni u bilo cemu, sto izaberu....
pa malo ozbiljnija tema od mene ...
konacno !!!
Nema gubitka koji nije bolan pa čak i kad je sladak
pa malo ozbiljnija tema od mene ...
konacno !!!

pu pu pu daleko bilo lollollollol
Kako podnosite gubitak?
Da li je u Vasem posmatranju kraj necega u stvari pocetak neceg novog -drugog???
Boljeg?!

Naravno, i to novo moze biti mnogo bolje i uzbudljivije od prvog.Da li ste spremni da posle dugo godina baveci se jednim poslom krenete na drugi.
Da li ste spremni ???
I kako

Da, ako izaberes ono sto volis raditi i u cemu si dobar nikad neces pogresiti.
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
"malobrojni su oni koji uspevaju da rade ono sto vole. Zato treba nauciti da volis ono sto radis."
Nema "gubitka" koji ce me slomiti toliko da zaboravim da sam kao roditelj odgovorna ne samo za svoj zivot vec za jos dva dodatno....meni se desilo da "izgubim" nesto sto sam imala 21 godinu ali sam nastavila da zivim JOS bolje nego sto sam to umela ranije, josh jaca i samouverenija,i SIGURNA sam da me ceka svetla ( dobro de s CRNim ) buducnost....ako mislis pozitivno pozitivno ti se i desava...lose stvari ni ne vidim niti imam vremena za njih....ne zaboravi da nam BOg nikada ne zatvori jedna vrata bez da nam ostavi makar otshkrinut prozor 8)
ono što te ne ubije, ojača te...........Smile))
S obzirom da puno ulazem u sve sto radim,posao,porodicu,prijatelje... tesko podnosim "gubitke"...Odbolujem dobro svaki put,no zivot ide dalje.Bacim pogleda na mali osmejak i dan je vec vedarHappy
covek se uci dok je ziv stro te ne ubije samo moze da ojaca coveka.....
Jaka sam i bez "celicenja"takve vrste...no svi moramo proci teska razdoblja...neko izadje jaci,neko slabiji..
ono što te Jano ne ubije, ojača te...........Smile))

shto men pushka te ubila shock
Nema gubitaka,sve je dobitak,svaki pogled,cvet,ptica sunce svaki dan,steta je sto ljudi saznaju to tek na kraju puta sto se zove zivot,svako ko je bio istinski blizu ,,kraja,, isto ce vam reci..
a stose tice posla, ja mislim da je najvaznije i kljuc je uspeha da covek radi i bavi se s,onim sto voli,da je to motiv a ne pare.
Periso pa ti me uozbilji shock ali samo na kratko TongueTonguelol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Kako podnosite gubitak?
Boljeg?!
Da li ste spremni da posle dugo godina baveci se jednim poslom krenete na drugi.
Da li ste spremni ???
I kako

Ja ne volem gubitnike Tongue

Vrata se zatvore, prozor se otvori bla bla, treba se nadati, ne padati i tako .... jutro i tebi Pero, sta si izgubio ?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:01 am.