Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kontrasica kaže...

Što nisi narucio budjenje?!

Stvarno sto nisi...mene Kontra besplatno budi u pola 7 lol lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
   lajkuje ovo
Plavkica kaže...

Stvarno sto nisi...mene Kontra besplatno budi u pola 7 lol lol

jednom je i mene...i jos mi posle rekla jao izvini ti si spavala....
Poslednja izmena April 15, 8:37 pm od Lepa.
zar prije jutro
My heart beats only for you!!!
ma , nista , dok ne popijem kafu Smile ne pomisljam
Ijaoooo Meto vidim ja nešto mi fali.. Ni kakao nisam pila, ni nes, ni ni ni..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Leposava kaže...

jednom je i mene...i jos mi posle rekla jao izvini ti si spavala....

Ja uglavnom ne spavam, al drndam i ja nju u ponoc i posle ponoci lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sad me preseče, ne mogu se setim..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Koji fin dan
jutro
uh petak je, superiška
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Ne sećam se..
Donna..

#marijaserifovic
jebmti ponedeljak!
Donna..

#marijaserifovic
damica kaže...

jebmti ponedeljak!

sto bre , pa najlepsi dan u nedelji Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:00 am.