Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tina011 kaže...

A ja nisam bila forumasica. Evo nasla sam sebe, tadasnji nalog, zapravo. Ali sam lozinku zaboravila, jer sam zaboravila email. I zasto je to cudno i niko mi ne veruje?
http://upoznavanje.net/anastasija-ana/

Ah, da. Ti nisi bila na forumu nego na sajtu, ali si nas citala pa nas poznajes...Kuku meni, moram brzo na svoju temu, umrijecu od smijeha...
Ako se drzis po strani, gledas svoja posla, nikog ne ogovaras, poceces da iritiras okolinu.
Tina011 kaže...

Citala sam vas, znam Smile I nik sam zaboravila, ali sam znala da je Anastasija tako nekako, i napamet se trazila spolja ovako i jedva se nasla, ali dzaba kad sam zaboravila i email i lozinku ovde. Tako mu je kako mu je. Necu ja biti ovde dugo, nemam losu misao niti nameru. Samo da prosetam malo s vremena na vreme i opustim se. Hvala tebi Sun na razumevanjuSmile

Uzivkaj, sto nas je vise, to bolje Smile
I just love the way you're running out of life..
Tina011 kaže...

Citala sam vas zvog Njega! Moje simpatije, pobogu u cemu je problem? Da, bio je forumas, nije Marko N. Sa Markom sam zaista bila sa sajta, a simpatija je bila na Forumu, jos ime da vam kazem? Pa nisam skot. Uopstalom, ignorisacu te, on ce me prepoznati. Ovde sam zvog njega, ne tebe.

Objasnila si. Svi ti vjerujemo. Oh, opet moram na temu.
Ako se drzis po strani, gledas svoja posla, nikog ne ogovaras, poceces da iritiras okolinu.
Tina011 kaže...

Govori u svoje ime. Kao i ja. Pojavice se on, vec. Znam. Takav je dogovor i bio. Idi na temu, ako ti je samo tema veceras preostala. Ok, srecan si sto sam ovde, i to znam xaxaxa

Da te pitam nesto. Znas li ti sta je penetracija?
Tina011 kaže...

Konjicu, jesi raspolozen da veceras dodje do penetracije?
- pa ne znam dragi, mozda i jesam. moras da mi objasnis sta je to, znas da sam ja od skora gej, do juce sam bio drvoseca najobicniji.
- pa ljubavi, penetracija, odnos, da se mazimo...
- aaaa, oces da ti ga nabijem u rc, ma moze xaxaxaxxaxax

Aman, zeno, prosto se postidih. Samo mislis na .ebacinu...
Penetracijom se ispituje tvrdoca materijala. Imas Brinela, Vikersa, Rokvela, Poldija...

Bog s tobom, bas si sexualno ugrozena. roll
Violeta kaže...

jedino musko koje je stalno ovde i koje se ne brise je deda Ivan...ako je on taj ima da se slogira od sretje....budi nezna zamolila bi te....

Nije jedini od muskih. I Damica je tu uvijek. Zna i sta koji forumas jede za rucak, pa onda tracari i oggovara na pp...
kojmoj sam sinoćke do pola u noć trkeljisala po telefonu i sad ne mogu oči dotovorim, o ustajanju i da ne govorim..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Jaoj, subota..izležavanje grin
I just love the way you're running out of life..
....dobro jutro lepotice....

btw,,,srela sam Kontru u hodniku....bilo je to mimoilazenje pred vratima wc-a
_Dea_ kaže...

....dobro jutro lepotice....

btw,,,srela sam Kontru u hodniku....bilo je to mimoilazenje pred vratima wc-a

- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Nedelja blag fin dan
Every part of me is a part of you !!!!

aj pa danas da završim i sa junskom i sa avgustovskom turom..eeeeeeeeeeee
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Grozno jutro...
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:22 am.