Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pamtim odlicno, kao da je jutros bilo grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Koliko li je sati?
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Đe je,ba,snijeg.......
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Šta sam, gde sam? grin
Bas divno kisa lijepo pada , a uz to jos i nedjelja milina.......Smile
Good morning, lazy one grin
Kaj mi se zgodilo......
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Uh kad bi mi neko podigao roletne a da se ja jos malo izlezavamwink
Imati prijatelja, to znači pristati na to da ima lepših, pametnijih i boljih od vas. Ko to ne može prihvatiti- nema prijatelja.
baci im malo vijagre ,nece se spustaju
Hvala,samo da nadjem majstora da tu viagru ugradi u daljinskiidea
Posto imam onaj univerzalniwink
Imati prijatelja, to znači pristati na to da ima lepših, pametnijih i boljih od vas. Ko to ne može prihvatiti- nema prijatelja.
ebote alarm, da teebo alarm i ko ga izmisli..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
damica kaže...

ebote alarm, da teebo alarm i ko ga izmisli..

ja bi meril radije Smile)))
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Tko me budi?grin
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:14 am.