Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Neko je jednom rek'o, da je ljudski faktor, faktor iznenadjenja!
I taman kad pomislim da sam dozivela sve krajnosti ljudske spremnosti da se prikazu u najgorem izdanju...dozivim nesto jos gore, i ostanem zatecena i pitam se, Boze da li sam ja luda, nesposobna ili sta vec, te ne umem da budem djubre...Pitanje je, da li je moguce da covek ide protiv svojih ubedjenja, i svojih principa da bi se spustio na razinu onog debila koji misli da je u pravu, i koliko se danas isplati (ne mislim materijalno vec psihicki) biti fin? rollrollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Bez obzira na sve, ja sam uvek fina. Wink
Ne postoji kreten, koji me moze srozati na svoj nivo. 8)
I ja sam mislila da je to pozitivno, i ja sam mislila da ce se kad tad ono dobro izdvojiti, i bila sam u pravu, to dobro(fino) se izdvoji, ali kao nesto suvisno i nepotrebno... roll
Vidi, ko god da je i sta god da je uradio/la, nije vredno da se ti bakces sa njegovom/njenom gluposcu i da se spustas na nivo koji ti nije "poznat". Smile
Teraj dalje, sutra ce biti novi dan, a to ce biti deo proslosti. Wink Samo prekrizi i caos. Zar vredi tvoje paznje i zivaca?
I taman kad pomislim da sam dozivela sve krajnosti ljudske spremnosti da se prikazu u najgorem izdanju...dozivim nesto jos gore, i ostanem zatecena i pitam se, Boze da li sam ja luda, nesposobna ili sta vec, te ne umem da budem djubre...Pitanje je, da li je moguce da covek ide protiv svojih ubedjenja, i svojih principa da bi se spustio na razinu onog debila koji misli da je u pravu, i koliko se danas isplati (ne mislim materijalno vec psihicki) biti fin? rollrollrollroll

Ljudi su cudni, sto si bolji prema njima to te vise gaze, sto si finija vise provociraju, ali i uprkos tome njih boli vise i nikad im nece biti jasno zasto nekog ne dotice da njihova glupost i podlost..
Neke ljude ne mozes izbrisati samo tako iz zivota, ali ni dozvoliti da te sjebu, prema tome Nenka ti im spusti, ali na finjaka wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ma teram sebe da mislim tako, al nazalost jos nisam imuna na krivu Drinu, pa pokusavam da je ispravim, i sto vise pokusavam, ona postaje sve krivudavija...znas postoji neko nepisano pravilo medju ljudima, a glasi...''Ako cutis, potvrdjujes krivicu, ako se branis znaci da lazes'' evil
Nenka ti im spusti, ali na finjaka wink

Bih ja Kontrice, kad bi mi se dala sansa za to, nego sam stavljena na optuzenicku klupu, bez sanse za odbranu, Kriva dok se ne dokaze da sam kriva...a to me tako provocira, ja bih sad nekog ubila, pa da bar budem kriva s razlogom... Unhappy
ko te bre diro bem li mu ja... a?
nemoj da se spustas na nivo budale i da se raspravljas...

pobedice te na iskustvo wink

Kazu, "pametniji popusta", ali ne moze uvek ni da se popusta....

Misljenja sam da je najvaznije da covek bude "u miru" sa samim sobom.. pa ako osetis potrebu da iskuliras....iskuliras, ako imas potrebu da uzvratis, uzvratis.... jedino sto ne bi trebalo dozvoliti da Te, ma kakva bila, Tvoja reakcija opterecuje...

I da, odavno sam zakljucio da nema svrhe dokazivati, bilo kome, da si i u kojoj meri, u pravu... Dobronamernima ne moras da objasnjavas, shvatice sami, zlonamernima ne vredi da objasnjavas, koliko god bili ubedljivi Tvoji argumenti, ignorisace ih.... a budalama ne vredi da objasnjavas ma u koju grupu da spadaju, nece razumeti...
psiicki sex TongueTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
nemoj da se spustas na nivo provkatora i da se raspravljas...

pobedice te na iskustvo wink

a ti to iz iskustva :?: winkTongue
Razlika izmedju namerne manipulacije i nekih drugih situacija je ogromna.

Ako pozelim, neces primetiti manipulaciju, i videces samo ono o cemu trenutno razmisljas i sto ti okupira paznju.

Ali, mrzi me da mislim o tomeeeeeee....
ma kUj te tera da mislEsh, el smo se dogovorili, ja mislEm ti radish 8) lollollol
Ko je tebe diro? Cik da cujem da mu ja pokazem! Grrrrrrrrrrrrrr evil
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:38 am.