Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danas sam naletila na klinke od nekih 8-9 godina,koje su svojim mocima htjele da uniste "ljute suparnice"...Jedna je bila,Pajper,druga Pru,treca Fibi...i bile su "vjestice".Zbog koje ste igre jedva cekali da izletite napolje i pridruzite se drugarima.Za mene je to bila..."ide maca oko tebe"i "pretvori se,pretvori se".Ne znam zbog cega,ali uvijek sam se "pretvarala u pticu"...vjerovatno bi psiholozi znali zastoHappy))
Ide maca oko tebe.. pazi da te.. Ne zajebe.. lollollol
kauboji i indijanci lollollol sto sam dooobrooo pravila lukove i strele chudo jedno lol
vidim s Tikomirom se i dan danas igraš toga...........Smile))
el sam mu dobar luk i strelu napraJila a? 8) lollollol
luk mu e odličan, samo ne znam el beli el crni...........Smile))
Kamaj kamaj i cevkanje Smile
mushkarci su oduvek imali zanimljivije igre Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
luk mu e odličan, samo ne znam el beli el crni...........Smile))

crni kad obrishemo prashinu s njeg lol
aberecke-abertute...aber koga ce te.Jaje oko baje...znala sam sta ces napisati...par dana i vec apsolviran :D
eee klikeri su mi ili omiljeni
ja sam se uvek pretvorio u tatu, a ona u mamu!
lol
Išlo je to u naletima . . . ipak uvek se vraćalo kaubojima i indijancima.

Još sam imao nekakav jednocifren broj godina kada sam se orijentisao na to da budem indijanac.

To opredeljenje ni danas nisam promenio uprkos faktu da je "in" biti cowboy.
Davno to bese... ali najvise sam volela zmurke... Smile
Period kada sam ja bio deran (pre skoro četre's godina), bilo je mnogo igara koje nisu imale šansu da postanu internacionalne ili prošireni deo olipijskih igara... Ali mi smo ih voleli...

Pilcike (klisa), Dupenjače (kobasičara), Svinjara (ili ovčarska igra)...

U večernjim satima se muško i žensko (školski deo populacije) sastajao pod šturim svetlima ulične rasvete i igrale su se šetalice i fote... (Naoko različite igre sa indentičnim sižeom)... Znate na šta mislim wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:38 am.