Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

najbolje u krevetu, na lusteru, u senu, na podu, u kadi, u kuhinji...?
ja njih jako volim...
voleo bih cuti Vasa iskustva...
...
mislim da imaju odlican instikt...
njih zabole za svetsku politiku i ostala ranja...
ma da ima pojesti, popiti, snekim dobrim se kresnuti...uzivati...
i idemo...
volim Vas take...
...
Haha, ne znam lollollol al mojim drugovima dosta takih zena. Mora da si jos mlad i nenazivljen.

ma da ima pojesti, popiti, snekim dobrim se kresnuti...uzivati...
i idemo...
.

Da naslov teme ne kazuje drugacije, ja bih se zaklela da se ovo odnosi na muskarce, al dobro sad, necemo da se vredjamo... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Haha, ne znam lollollol al mojim drugovima dosta takih zena. Mora da si jos mlad i nenazivljen.

Kako si ga snimila,odma se vidi pa on bi bre pticu u letu, pacenik jedan,bravo natooo i tebe bi on natego nema veze kako izgledas
neizivljeni jedan...
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ocekivao sam vise muskih misljenja...
...

Kako si ga snimila,odma se vidi pa on bi bre pticu u letu, pacenik jedan,bravo natooo i tebe bi on natego nema veze kako izgledas
neizivljeni jedan...
Izgledam ko Pajo Patak i imam sve osobine Kleopatre.. lol Malo lazi i malo istine. lollollol

neizivljeni jedan...
Izgledam ko Pajo Patak i imam sve osobine Kleopatre.. lol Malo lazi i malo istine. lollollol

Ma sta ima veze ko da bi on gledao kako izgledas,e sad kako bi izgledala posleee....... lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
(http://oi34.tinypic.com/2a9dt05.jpg)

ako ovako izgledas
smazao bih te...
na tenane...
...

neizivljeni jedan...

Ma sta ima veze ko da bi on gledao kako izgledas,e sad kako bi izgledala posleee....... lol

ti samo na sex mislis...
a malo drugarstva, prijateljstva....
...
Uz neki slatko-kiseli thai sos.. roll S koscurama il bez? lollollol
cutanje je znak priznanja... nekad bilo...
bojkotujete temu ili isto kontate ko ja....
...
Tja.......sad sam shvatila....pa ja sam glupava!!!! oops
Uz neki slatko-kiseli thai sos.. roll S koscurama il bez? lollollol

uz mladi luk...ili brdo zelene salate...
ljuta...
volim da glodjem... da umastim prste...
...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:31 am.