Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam da li postoji tema pod ovim nazivom niti me zanima, iskreno, mrzi me i da trazim! Dakle, ovde komotno moze da se pljuje po kome god, cemu god, kad god, ma svaki god dolazi u obzir! Izvolite!
ma, kao da nam treba tema da se ispljujemo... rollwink
Pa znam ja da nam za to nije tema potrebna ali rekoh da se to koliko toliko izoluje. wink
cek' samo da se tika opet napije... lol
Ma daj, on je amater, mnogo vece zlo sam ja. lol
ma jok, zene su zlo, rek'o mi aca lollollol

( jedan stari clan, kome je to bila uzrecica Smile )
heheheheh, vidis, taj mali detalj je izostavio roll
lol
Ne znam da li postoji tema pod ovim nazivom niti me zanima, iskreno, mrzi me i da trazim! Dakle, ovde komotno moze da se pljuje po kome god, cemu god, kad god, ma svaki god dolazi u obzir! Izvolite!

Zafaljujem za odobrenje
Dakle ovako/ebem im majku,sledecim licima..komsiji sto ne da kanal da se iskopa,drugom komsiji sto pali kosilicu prije deset ujutro,
Dalje,da edu govna sledeca lica,postar sto je odvalio auspuh na APN4 motorciklu,cigo sto me nudi svaki dan kad prodje ulicom da kupim metlu i komsinicu sto mi krade pelcere od cveca a misli da ja ne vidim.....
Pofaljujem temu.i konacno da ima dje da se psuje i pljuje a da se ne kaznjava i niko ne ljuti,i ako moze bih pozdravio mog druga kobaju i drugaricu micuuu....
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Na ovoj temi ce biti najmanje "pljuvacine". lolwink

Nije u redu da dodjete posle toliko vremena i odma obezvredite temu Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
S obzirom da je pljuvacina u pitanju, mislim da mi Uzurpator nece zameriti lolTongue
Gle Vocka! Smile
Moje postovanje, dugo se nismo culi, kako je? Smile

Cao Vockice moja. Smile Bas retko navracas... Unhappy
Za dve sedmice cu navratiti dole, pa ako budes raspolozena za kafico (ako si dole), mozemo se videti, da se malo ispricamo. Smile

A sto se pljuvacine tice svi su ovde nesto kao "fini", niko to ne radi, ali znas kako ide ona poslovica: kada macki stanes na rep ona zacvili. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:12 pm.