Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Iako je ranije drustvo bilo puno radoznalije, radoznalih ima i sada. Neki se interesuju za privatne detalje da bi tracali, neki da se postave pametnijim i da dele savete, a neki verovatno da smanje svoju licnu unutrasnju nestabilnost...

Da li vas nerviraju preterano radoznali ljudi, koji pokusavaju da zadiru u vasu privatnost i ne osete da su njihova pitanja nepozeljna?
Kako ih se oslobadjate?
Mene ne nerviraju.....NJihovo je da pitaju ...moje da odgovorim ili ne ...

Ne volim samo kad izmisljaju.....!!!
Ne opterecujem se previse sa "njuskalima". Wink
Ako sam im interesantna, neka slobodno njuskaju. 8)
Radoznalost je ubila macku, tako i njih moze ako cackaju oko mene

lollollollol

Smorovi ne mogu ni da pitaju jer ja to odma skresem u korenu, nemam ja zivaca za takve
u moju privatnost ne mogu da zadiru..odjebem pa kratkom postupku.. evil
nemam sta da krijem i sto me pitaju uglavnom kazem, ja obicno malo pitam, jer stvarno neke stvari me se ne ticu niti imam zelju da sve znam!!

Ako ti je neko Limunce dosadan, ti mu lepo kazi da sjase, ako ne poslusa, onda je kreten i ne vredi dalja komunikacija :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ma ja se uvek zacudim kako neki ljudi smeju da pitaju nesto intimno, i insistiraju na odgovoru koji nikad nece dobiti.

stepen intimnosti svakako zavisi od stepena prijateljstva i neki ljudi nikad ne mogu da probiju tu sferu!
Neke stvar je pametno zadrzati samo za sebe. 8)
Moja mama je meni vise puta znala reci: "Znaju dvoje - zna ceo svet!" lol

U pravu je tvoja majka Žlico, i ja jedared upitam pandura iz kraja kako da roknem nekog a da se ne sazna a on će meni pa moraš sam da organizuješ sve i kad ga ubiješ baci pištolj s mosta u reku de je najdublja ako ga ne nađu i ti nikom ne kažeš nikad te neće provaliti.............................................koliko sam samo pištolja pobacao roll
ma ja se uvek zacudim kako neki ljudi smeju da pitaju nesto intimno, i insistiraju na odgovoru koji nikad nece dobiti.

stepen intimnosti svakako zavisi od stepena prijateljstva i neki ljudi nikad ne mogu da probiju tu sferu!

...Evo ja bih da te pipam nešto...LIMUNKA....nije intimno...pošto je opšte poznato da si droca...kad bi mogao malo da te fircam??? ...u taj tvoj (izlapeli) "pametni" mozak???

Ako se poveris prijatelju, uvek imaj na umu da i on ima prijatelja... wink
Svi smo mi radoznali, a dosta njih je i mastovito, pa na osnovu onog (ne)recenog kreiraju i projektuju verzije koje se njima u datom momentu ucine logicnim, a onda tako krene iz usta u usta, malo ispiranja pricom, dodavanjem pikantnih zacina, pa ''TRESLA SE GORA RODIO SE MIS'' tako nekako odprilike... ko nema svog zivota, nek se bavi mojim, a ima ih takvih u mom okruzenju mnogo, ovo je mali gradic, i ovde tesko prastaju uspeh i dignuto celo! winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja sam baš radoznao, ali se ta radoznalost ne odnosi na bližnje i daljnje.... već na nova saznanja.... šta ljudi rade, ne interesuje me do te mere da me mnogi smatraju nepristojnim jer ih ne pitam kako su....

A još manje me interesuje šta ti "bliži i dalji" misle o meni..... mada sam prilično otovoren i na mnoga pitanja odgovorim (ako imam vremena za ćaskanje, a uglavnom nemam).....
Najcesce želimo saznati nešto ,samo zato da bismo o tome govorili...to je u ljudskoj prirodi...sto se mene licno tice,zadovoljna sam sto sam svoju privatnost sacuvala,sve ostalo je u domenu nagadjanja Smile Iako radoznalost je jako dobra...kada je ne vezes za rovarenje po tudjim zivotima
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:57 pm.