Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

hajde da se i mi stariji od 50 okupimo i razmenimo iskustva popricamo o hobijima i sl.
Ja tek od iduce godine cu dodjem na ovu temu da pricam kako mi je hobio bio plavhuse a strast crnke lolTongueTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
hajde da se i mi stariji od 50 okupimo i razmenimo iskustva popricamo o hobijima i sl.

Tantale jes to ti? shockSmile
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Taro, bemtikašičicu, ti s tvoje godine mož 2x d ideš na to edno okupljanje..............Smile))
Znaci opet sam u nesvrstane puffff...mico dje mi je ta snajka
u školi........... uči dete...........Smile))
Taro, bemtikašičicu, ti s tvoje godine mož 2x d ideš na to edno okupljanje..............Smile))

lollollol
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
u školi........... uči dete...........Smile))

pa ima i ovamo skola lollollol
u tom slučaju šaljem ti sve tri............Smile))
aooo nisam znao da ti licim na kembridz lollol takav utisak ostavljam ebemtiiii kako se prepoznaje coek od skolee lollol
Malo sam mlad za ovu temu ali ipak... roll

Pre neki dan sam bas rekao jednoj veoma zgodnoj koleginici od 27 godina da bi mogla da me upozna sa mamom.

Mama slobodna, ako cerka lici na nju... lollol
eh sto ja nemam 50 godinica, pa da sam u penziji i da uzivam ceo dan sa vama, ja bih izigravala bolesnu bakicu koja ne moze nist samo da sedi i da kucka, kakvo kuvanje, spremanje, krecenje,strikanje, o sexu ni da ne pricam,... jedva cekam te godinice pa da idem na to vase okupljanje Smile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
kako je krenulo s ovim okupljanjima.......... i oni koji su u skorie vreme napunili osamnaest će pređu pedesetu dok se mi nađemo...........Smile))
ja nemam te godine al jebem ko 70-togodišnjak skoro nikad i draža mi nova godina od sexa jer je češća u mom životu rollrollroll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:20 am.