Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jel' vam se desava da vam se od rane zore mota neka pesmica u usima i ceo dan je pevusite sa ili protiv svoje volje i bude toliko dosadna i stalno je tu, a ne mozete da je se oslobodite?

mene od jutros napala (pala cuprija) i poludeh vise, non stop je na repeat u usima, a sto je najgore, i ne znam pesmu ni tekst osim pocetka refrena lol

mozda ce me ostaviti na miru sad kad je okacim ovde rolllol

dakleM, tema za oslobadjanje od pesmice koje vas opseda po ceo dan arrow

ps. glupe li teme.... lollollol

Nadam se da ce i meni prestati da se mota ovo s....e... evil

P. S. Tema ti je odlicna... Smile
uglavnom pevusim prvu pesmu koju cujem negde i ako je ne volim i ako me iritira ja je pevam po ceo dan... Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sta ja da kazem, ceo dan pevam pesmu "Panika, panika", ako se tako zove, izvodjacki ansambl Cede Cvorka. lol
Joj, desava se. lol
Mada, danas mi je nesto "mute" dan. lol
uvek se desava..ja cak namerno pred spavanje poslusam neku omiljenu pesmu ili muziku da bi se ona meni vrtela u glavi ko na gramofonu sve dok ne utonem u san..ako dodje..

p.s.opet insomnija..misa mu poljubim...
jel' vam se desava da vam se od rane zore mota neka pesmica u usima i ceo dan je pevusite sa ili protiv svoje volje i bude toliko dosadna i stalno je tu, a ne mozete da je se oslobodite?

mene od jutros napala (pala cuprija) i poludeh vise, non stop je na repeat u usima, a sto je najgore, i ne znam pesmu ni tekst osim pocetka refrena lol

mozda ce me ostaviti na miru sad kad je okacim ovde rolllol

dakleM, tema za oslobadjanje od pesmice koje vas opseda po ceo dan arrow

ps. glupe li teme.... lollollol
danima mi se ovo mota po glavi

interesantno, ranije sam imao taj ``problem``, ali u zadnje vreme nemam... sada mi svira u glavi samo povremeno a uvek nesto sto mi ne dosadjuje...
Neka tica pjeva mi u glavi.. lollollol

jel cujes jos glasova ili je to sve Smile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
negde jako daleko na horizontu secanja postoji ova pesma...
po ceo dan je svirala u mojoj glavi, tim pre sto je neka reklama iskoristila ovu muziku...

slucajno sam nabasao na nju, a od tada ga nisam cuo...
eh, vratilo me je u detinjstvo! :D :D :D

(http://www.youtube.com/watch?v=_5almFxe-dk&feature=related)
interesantno, ranije sam imao taj ``problem``, ali u zadnje vreme nemam... sada mi svira u glavi samo povremeno a uvek nesto sto mi ne dosadjuje...

...Svira tebi PROMAJA u toj šupljoj tintari...glupa maso!

...Svira tebi PROMAJA u toj šupljoj tintari...glupa maso!

Ova je bas po tvome ukusu, Dupeljube!
....A ova je za tebe..."intelektualko" ...iz Picinog Parka......

........http://www.youtube.com/watch?v=EaVpYZnmQZ0&feature=related..............pa...uživaj!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:02 pm.