Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Белице, рајска пчелице, он је отишао одавно. Да ли то сада касно обавештавају џет-сет?!
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
Белице, рајска пчелице, он је отишао одавно. Да ли то сада касно обавештавају џет-сет?!

Znam kada je otisao, Darko je bio moj prijatelj tako da nemas potrebe za provociranjem bar ne na ovoj temi !

Znam kada je otisao, Darko je bio moj prijatelj tako da nemas potrebe za provociranjem bar ne na ovoj temi !

Е, бела, а мени није био ништа?!
Ноћима смо бдели у Златном буренцету и Два јелена када је са сетом говорио колико му је одуран тај "свет" који га сматра и својата за "пријатеља".
Оригиналан, емотиван и искрен лик. Шта би сада рекао да види све ко пише о њему?! Unhappy
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.

Е, бела, а мени није био ништа?!
Ноћима смо бдели у Златном буренцету и Два јелена када је са сетом говорио колико му је одуран тај "свет" који га сматра и својата за "пријатеља".
Оригиналан, емотиван и искрен лик. Шта би сада рекао да види све ко пише о њему?! Unhappy

Ne znam sta je tebi bio, ali 1h pred pogibiju ja sam bila sa tim covekom, i bio je najdivnije stvorenje, covek za respekt u svakom pogledu !
Tako da nemoj da preterujes i provociras znam vrlo dobro da uvek imas neki pik na mene, samo sto neces dobiti ono sto ocekujes ! Ako postujes ovog coveka povuces se
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:49 am.