Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o toj kombinaciji?

lollollol Mislim, mislim, mislim................
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
zavisi koliko zivaca ima...
...
do jaja i mladja i starija TongueTonguelol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
mislim da je tesko ziveti sa nekim iz drugog doba...
moze to da traje jedan odredjen, relativno kratak period...
tesko je imati pored sebe nekog ko te ne razume... i ako te razume, razumete, kao...
sex je sex...
...
tesko je imati pored sebe nekog ko te ne razume... i ako te razume, razumete, kao...
sex je sex...

Kobajo el ti trazis sex ili razumevanje lollollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
sex je sex...

Kobajo el ti trazis sex ili razumevanje lollollol

Mozda trazi sexualno - razumevanje. 8)
Svakako sam vise za ovu, nego onu drugu kombinaciju... wink
Pre nekoliko dana sam prisustvovao sledecoj sceni:

Decak i devojcica, oko 3-4 godine, preskocili su ogradu parka koja je, na drugoj strani, prema ulici, prilicno visoka, od prilike dvostruko vislja nego sto su oni.

Koju sekundu kasnije, pojavila se mama, mlada, vitka zena u trenerci i patikama. I ona je preskocila ogradu i lagano skocila na plocnik, sa visine koja je i za nju bila prilicna. Onda se okrenula i nekom u parku rekla:

- Ja cu, idi ti okolo, a zatim prisla deci koja su insistirala da sidju sama i pazila da se u tom poduhvatu ne povrede. Devojcica se prva spustila, a decak je, posle kraceg ustezanja skocio drzeci mamu za ruku...

Posli su nekoliko koraka i sacekali tatu... vremesnog, sedog gospodina koji je napustio park kroz kapiju i laganim korakom im se priblizavao.....

Izgledali su kao skladna porodica, ali mi je zapala za oko ocigledna nesrazmera fizickih mogucnosti supruznika.... razlika u godinama je oko 20-25 ......

Decak i devojcica, oko 3-4 godine, preskocili su ogradu parka koja je, na drugoj strani, prema ulici, prilicno visoka, od prilike dvostruko vislja nego sto su oni.

Koju sekundu kasnije, pojavila se mama, mlada, vitka zena u trenerci i patikama. I ona je preskocila ogradu i lagano skocila na plocnik, sa visine koja je i za nju bila prilicna. Onda se okrenula i nekom u parku rekla:

- Ja cu, idi ti okolo, a zatim prisla deci koja su insistirala da sidju sama i pazila da se u tom poduhvatu ne povrede. Devojcica se prva spustila, a decak je, posle kraceg ustezanja skocio drzeci mamu za ruku...

Posli su nekoliko koraka i sacekali tatu... vremesnog, sedog gospodina koji je napustio park kroz kapiju i laganim korakom im se priblizavao.....

Izgledali su kao skladna porodica, ali mi je zapala za oko ocigledna nesrazmera fizickih mogucnosti supruznika.... razlika u godinama je oko 20-25 ......

ili se mama dobro drzi samo, recimo kozmetika je cudo Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

A možda je on otac mami a deci deda :?
ili se mama dobro drzi samo, recimo kozmetika je cudo ;)

Kozmetika ne pomaze da skocis sa zida visine preko 1.5 m Smile
ili se mama dobro drzi samo, recimo kozmetika je cudo Wink

Kozmetika ne pomaze da skocis sa zida visine preko 1.5 m Smile[/quote]

haha, e da, danas bila u bioskopu i gledam filmic, limunadica, romanticna i ima jedna secena, stariji tip od zenske jedno 20 godina... ide secena, on lezi na krevetu cita novine, ona ulazi i sada on kao hoce da skoci gore da sedne, medjutim potrajalo je to neko vreme dok je mogao da se uspravi..
elem, sve u svemu cak ni ja ne mogu da skocim 1.5 m sva sreca pa to ne moze ni moj dragi i bas volem sto ne volim mladje muskarce Smile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
Danas mogu da kazem da mi ova tema vise odgovara, mada ako je malo starija ne pravim problem lollollol
Svakako sam vise za ovu, nego onu drugu kombinaciju... wink

Takodje Smile
shta ce mi pilence,ja volem mushkarchine oopsSmile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:26 pm.