Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mislim, ljudi tOlko se svadjamo i "prepirEmo" na fOrumE da bi pripadnici nekih drugih narOda i narodnosti kOi sve ovo pRate iz priKrajka stvaRno mOgli da pOmisle "Ovi ludi Srbi izgiboŠe, ne mogu više da se slože ni oko čega", a to, u stvari, nije takO.

Zato mislim da je dOšlo vreme da čitavOm čovečaNstvu pokažemo i doKažemo da to nije takO i da mi itekako mOžemo da se slOžimo samO kad oćemo...

Zamišljeno je da ovo naše SRPSKO KOLO kao simBol našeg edinstva i svekolikOg medjusobnog slaganja na fOrumE a i širE posmatrano fuNkciOniše otpRilike na sledeći način...

Tantal napiše npr.

Ideja jugoslovenstva bez obzira na sve što se izdešavalo nije "mrtva" i jugoslovenski narodi će se opet ednom ujedine u zajedničku državu.

Onda nekO ko se slaže s taj TaNtalov post, na primer Zlica odgovori:

Este, ideja jugoslovenstva je "živa" i još nije "umrEla", Slovenke će to da podrže da kad dOjde vreme.

Onda ona napiše nešto što misli, pa se u sledećem pOstu neki drugi čLan saglasi sa njenu ideju i postavi sVoju, i sve tako redom...

8) Smile Pozvani su da učestvuju svi koji znaju da "igraju" kolo bez obzira na nacionalnu, rasnu ili versku pripadnost, te bez obzira na političKo ili sekSualno opredeljenje.

Evo ja ću krenem prvi...

Crnke su bolje u krevetu od plavuŠa.
a kako ti znas da je crnka prava crnka, mozda je plavusa u dusi wink
A sta ako dvoje odgovori u isto vreme? Tongue

Bolje su jer iz neimastine pocinju vrlo rano da "vezbaju" lol

Gde izvire Dunav? lollollol

Cuti Belka i sLazi se........esu.. roll crke su bolje u krevetu od plavusa, ali su plavuse mnogo vise sklonije egzibicionizmu od crnki rollrollroll
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Pa dobro svako kolo je na samo početku malo u "raskoraku"

NaThanael ti si trebala da napišeš...

Dunav izvire u NemačkU.

A ja onda napišem...

Da gi ebem, este da sam iz geeOgrafije imO neku tanku "trOjčicu" al mi se čini da izviRe baš u Nemačku.

Ajmo sad iz početka, biće bolje.

Crnke su bolje u kreveT od plavuša.
Moze biti al' ne mora da znaci... lol

Muskarci sa veliki nosem imaju i velike cipele. 8)
8) Slažem se u potpunosti, u srpskoj narodnoj tradiciji veliki nos u mUškarca je siMboL "moćnog" muškog polnog organa.

Ženama koje volE seH ne smeta veliki nOs kod muškarca.

Cuti Belka i sLazi se........esu.. roll crke su bolje u krevetu od plavusa, ali su plavuse mnogo vise sklonije egzibicionizmu od crnki rollrollroll

ma kao da on to kapira 8)
8) Slažem se u potpunosti, u srpskoj narodnoj tradiciji veliki nos u mUškarca je siMboL "moćnog" muškog polnog organa.

Ženama koje volE seH ne smeta veliki nOs kod muškarca.

Glupost. Ne slazem se. Unhappy

Tantal samo misli na s... lollollol il´ je takva tema
8) Takva je tema.

Ljubav je spas za sve nas.
U principu se slažEm brate sEjlOr, primetjeno je i da su "življe" u krevetu od plavUša.

wink Ali su zato Plavuše u priNcipu posmatrano pametnije od Crnki..., i bolje se "nose".
U principu se slažEm brate sEjlOr, primetjeno je i da su "življe" u krevetu od plavUša.

wink Ali su zato Plavuše u priNcipu posmatrano pametnije od Crnki..., i bolje se "nose".

pa kad tebi crnka pokazi vrata, dobra ti je i smedja
8) Takva je tema.

Ljubav je spas za sve nas.

Hmmm.. Ne svidja mi se tema Unhappy

Ne treba nam spas.. vec molitva. lollollol
winklol Aj bRe Belka el ti "igraš" u kolu il zaEbavaš?

BelKa je što se izgleda tiče najbOlja "riba" na fOrumE, eto.
eviltwisted 8) Aj da vidim kOj će da se nE slOži s tEm...
necu u zumbase evil ostajem u srpsko koloo......crnke su temperamentnije

Uhuhuuuu :D Ne upozna ti mene! :D 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:12 pm.