Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Imam ja kajmak.......................ako treba roll
i malo soli..................... morske... wink
Ako mi je poneo Sejlor ..............reče za Lozu da je poneo a za so mi ne reče ništa :?
radi, pa zaradi.................... lol

ti ko da si pre sto godina otisla sa ovih prostora pa ne znas da se ovde radi za 200 evra?

ti ko da si pre sto godina otisla sa ovih prostora pa ne znas da se ovde radi za 200 evra?

ovo je moja domovina. 8)

ja tamo nisam nikada ni prebivala. lol lol lol
izvini sto se osvrcem na nesto sto si nedavno pisala ali je bilo ovako nekako da si isla u skolu do 6.razreda(to mu dodje do neke svoje 12.godine) i da si bila "Vukovac" koliko se secam, rodjena negde na Majevici, onda si "otisla" u Nemacku, dake kako onda nisi prebivala kad si deo svog zivota provela u Bosni tj Republici Srpskoj? roll
izvini sto se osvrcem na nesto sto si nedavno pisala ali je bilo ovako nekako da si isla u skolu do 6.razreda(to mu dodje do neke svoje 12.godine) i da si bila "Vukovac" koliko se secam, rodjena negde na Majevici, onda si "otisla" u Nemacku, dake kako onda nisi prebivala kad si deo svog zivota provela u Bosni tj Republici Srpskoj? roll

Hahahaha.... Citaj KAKO PISE! Rekao je VUK! 8)

lol
roll Sad imam svi pOtrebni podaci za Identifikaciju.

NemO zameriti na kOnstataciji, prOšla si vidim više od pOla sveta a nisi se ni Udala.

Šta te sprečilO da zasnujeŠ pOrodicu?
wink DoKLE tjE to takO da mOgne?

Ženske kOje se dObro udaju ni kOd nas u SerbiE ne mOraju ništa da rade.
Kakva paranoja.

Vec me nekoliko clanova prepoznavalo. Ovaj forum je krcat duhova.

Sta mislite ko je ovde ko?

Sumljam da je onaj Big Smurf ustvari Tantal ima isti stil pisanja sa onim mali-velikim slovima roll roll roll
roll Sad imam svi pOtrebni podaci za Identifikaciju.

NemO zameriti na kOnstataciji, prOšla si vidim više od pOla sveta a nisi se ni Udala.

Šta te sprečilO da zasnujeŠ pOrodicu?
wink DoKLE tjE to takO da mOgne?

kako si lud hahahahaha................... lol lol lol

trazim ljubaF na prvi pogled. i na drugi. i na treci.

nazalost ljudi ne znaju sta znaci voleti. roll

deliti, imati, ne imati, biti, ne biti.... i opet ostati skupa.
skupa kao suprotno od jeftina ili skupa kao zajedno? roll
Kakva paranoja.

Vec me nekoliko clanova prepoznavalo. Ovaj forum je krcat duhova.

Sta mislite ko je ovde ko?

Pojma nemam...ko je ko.Ali znam ko sam JA.Pocela sam i da sumnjam da ja nisam ONA ...I da ONA nije JA,ili JA da nisam ONA roll roll lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:24 pm.