Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima jedna "narodna" izreka.Budi blizu prijatelju,a neprijatelju jos blize...........
karati svoje neprijatelje to ih strasno uzbudjuje
Najopasniji su oni neprijatelji za koje covjek ne pomislja da bi od njih trebalo da se brani.
Zar Ti imas neprijatelje? Ne mogu da verujem...Smile)

Nesto mislim, zar neko ko pretenduje na zvanje vodeceg pozitivca, sejaca pozitivnih emocija i dobrih vibracija sme bilo koga da izludjuje....tztztztz, lave.... zabrinjavas me..Smile)
Nemam bas neprijatelje. Imam u okruzenju neprijatne osobe, njih izbegavam, ne volim kad se osecam nelagodno. Zasto bi ih volela? Najvise sto mogu da uradim je da se osmehnem uz pozdrav, okrenem se i odem. Mozda imam i neprijatelje, a ne znam da ih imam.
sama sebi najveci neprijatelj...a sto volim sebeeeeee....a tek sto izludjujem sebe... Smile)))))))))
Voli svoje neprijatelje, to ih sasvim izludjuje! Smile)))))))))
Pozdrav svima, sve vas volim!

I Isus je voleo svoje neprijatelje, pa su ga razapeli.. samo on nije tipkao uzvicnike.

Sto ne volim licemernost.. cudo jedno.
Zar Ti imas neprijatelje? Ne mogu da verujem...Smile)

Nesto mislim, zar neko ko pretenduje na zvanje vodeceg pozitivca, sejaca pozitivnih emocija i dobrih vibracija sme bilo koga da izludjuje....tztztztz, lave.... zabrinjavas me..Smile)

Tz, tz, zar opet me spomene?
Tema je data, a tema nisam ja bweee... Wink))))

Nego juce sam gledao sjajan muzicki film, odatle je citat...
Pa lupajte nesto...
Voli svoje neprijatelje, to ih sasvim izludjuje! Smile)))))))))
Pozdrav svima, sve vas volim!

I Isus je voleo svoje neprijatelje, pa su ga razapeli.. samo on nije tipkao uzvicnike.

Sto ne volim licemernost.. cudo jedno.

Tema je pod zezanjima, ali sve je ok, to je tvoj stil!
Prvo napad, zakacinjanje za manjak ili visak reci i znakova interpunkcija, posle diskusije od 2 stranice i totalna svadja ili tvoje izvinjavanje uz lizanje, kako kome po zasluzi...

Pa takva si bwe, ja ipak nemam neprijatelje...
Oni imaju mene... Smile)))))))))))))))))))))
Mene muve i komarci izludjuju---tako da ti Zedlione teorija pada u vodu!Smile)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 pm.