Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pri pomisli na ljubavnu prevaru,mnogi u glavi imaju citav arsenal planova,sta kad i kako.Kazu da muskarci uglavnom ne prijete,nego "zlocin"izvrse,ponekad ga i najave,a zene sebi oduska daju u planiranju "osvete".Uglavnom kazu da je najsladja ljubavna osveta kada se postigne profesionalni uspjeh i sreca nadje pored ljepseg-se i bogatijeg-je. SmileI na kraju može li se uopšte uticati na nekog da obuzda svoju želju za osvetom u ljubavi? I da li je posle toga lakse?!
ne.

Znaciiii................. i ti brate brute lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Pri pomisli na ljubavnu prevaru,mnogi u glavi imaju citav arsenal planova,sta kad i kako.Kazu da muskarci uglavnom ne prijete,nego "zlocin"izvrse,ponekad ga i najave,a zene sebi oduska daju u planiranju "osvete".Uglavnom kazu da je najsladja ljubavna osveta kada se postigne profesionalni uspjeh i sreca nadje pored ljepseg-se i bogatijeg-je. SmileI na kraju može li se uopšte uticati na nekog da obuzda svoju želju za osvetom u ljubavi? I da li je posle toga lakse?!

Ma to je bilo sa 19, 20 godina..

Danas, sto dodina kasnije..

Tak´o nesto bi bilo tupavo.. roll
ne.

Ti da sutis!

roll

lollollol
ne.

oops
psssssst! ne odaji strateske polozaje lol
Muz je ime za onog koji vas je nekad voleo.
Zena je ime za onu koja je volela nekog drugog,a udala se za vas.

Dusan Radovic
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

ja stvarno ovo ne razumem...
ako moze malo da mi se objasni...
...
Kad cujem za "zlocine","osvete"...presedne mi preljuba.... :?

lollol
Po stoti put....... ponekad je GREH NE POCHINITI GREH!!!!
Zene znaju i ne pociniti varanje a servirati muzu pricu da su ucinile.
Efekat ``osvete`` je jos veca, jer kad on pobesni onda kazu da nisu ucinile. E sad on nek razmislja, je li bilo ili nije!

Mislim da je glupo osvecivati se i vracati istom mjerom. Kad tad osveta samo nama samima zagorci zivot.
Treba pokusati iz svega izvuci ono najbolje. Ukoliko je moguce oprostiti, nastaviti zivjeti zajedno...ukoliko ne, dostojanstveno se povuci i organizirati svoj zivot kako nama najbolje odgovara...

Mislim da je glupo osvecivati se i vracati istom mjerom. Kad tad osveta samo nama samima zagorci zivot.
Treba pokusati iz svega izvuci ono najbolje. Ukoliko je moguce oprostiti, nastaviti zivjeti zajedno...ukoliko ne, dostojanstveno se povuci i organizirati svoj zivot kako nama najbolje odgovara...

Ja mislim da je glupo to nazivati osvetom.....Ako nas partner prevari da mi to saznamo ili osetimo.... Samo sebi treba dati slobodu i pustati ljude svoj zivot kao prijatelje....Pa ako se vec nesto izrodi onda je ok.....Ako ne....jbg Unhappy ili ipak Smile

Ja mislim da je glupo to nazivati osvetom.....Ako nas partner prevari da mi to saznamo ili osetimo.... Samo sebi treba dati slobodu i pustati ljude svoj zivot kao prijatelje....Pa ako se vec nesto izrodi onda je ok.....Ako ne....jbg Unhappy ili ipak Smile

ja ni nisam za osvetu bilo koje vrste..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:14 pm.