Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Eve Bondiko za tebe jedna tema!

:D :D :D
Oblast Big Bang foruma je onomad otvorena na zahtev jedne nove clanice koja je pisala neku knjigu i zelela je neka iskustva o samoubistvu da bi je iskoristila u knjizi.

Dao sam joj detaljan opis mehanizma psihe, koju je ona prihvatila a ja zauzvrat trazio primerak knjige.
Na moje iznenadjenje je rekla da kupim sebi kad se pojavi iz stamparije. To je bilo toliko razocarenje za mene da posle dva meseca nisam postavio post na forum! Kakvih samo nezahvalnih osoba ima!

A ona, kako se stvorila, tako je brzo i nestala sa foruma, a Big Bang je ostao kao podsetnik ljudske potrebe za isticanjem i ishitrenom ne nalazenju sebe...
a Big Bang je ostao kao podsetnik ljudske potrebe za isticanjem i ishitrenom ne nalazenju sebe...

A zasto je ovo samo za Janu?! Mislim da ih ima mnogo vise koji bi, ako bi dozvolili sebi objektivnost, imali stosta da kazu na ovu temu... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Znaci Big Bang je kad te neko izjebe kao vola... shock

Ja sam mislio ono Galaksija, sirenje materije, pa skupljanje dva vodonika jedan helijum, pa fisija, a sto omane postane Jupiter... :?

Sta kaze, kupi knjigu pa citaj!O mamicu joj... lollollol
Izvini, morao sam da se smejem...

Jednom tako ja uzeo sa stolice jaknu da pridrzim da obuce jednoj "Dami", kad ona se izbeci na mene :"Ej bre, to je moja jakna!!!"
lollollol

Manire ne treba trositi bezveze... lollollol
a Big Bang je ostao kao podsetnik ljudske potrebe za isticanjem i ishitrenom ne nalazenju sebe...

A zasto je ovo samo za Janu?! Mislim da ih ima mnogo vise koji bi, ako bi dozvolili sebi objektivnost, imali stosta da kazu na ovu temu... wink

Pa Bondika je neki dan pitala sta je Big Beng a ja nisam znao da objasnim jer jedini beng u mojoj glavi je bila slika kada nalecem na te njene vazdusne jastuke!

Nego sta se ti bunis, i ti bi da imas svoju tekmu?
lollol
eeeeee vala kad se neko ( biterni) setiJo da i men postavi temu oops
Ona je Blondika, a ne Bondika. Tonguelol Lepo citaj, Bitere, no no lolwink
Ona je Blondika, a ne Bondika. Tonguelol Lepo citaj, Bitere, no no lolwink

Otjesh da kazesh ta ova tema ni nEe za meN? :?
Proveri ti to, BOndika lol Mada je mozda i Biter poceo da guta slova. lol
Proveri ti to, BOndika lol Mada je mozda i Biter poceo da guta slova. lol

a oce i da je toJ od starosti roll
morI u ochi me gledaj dok prichash s meN twisted
Da se vratim na temu tj. da je počnem iz početka. Bing Bang ili veliki prasak je eksplozija kosmičkog jajeta nezamislivo velike gustine ( prečnika 2-3 mm) iz koje je nastala vaseljena koju poznajemo. Valjda će neko pomoći da nastavimo.
Oblast Big Bang foruma je onomad otvorena na zahtev jedne nove clanice koja je pisala neku knjigu i zelela je neka iskustva o samoubistvu da bi je iskoristila u knjizi.

Dao sam joj detaljan opis mehanizma psihe, koju je ona prihvatila a ja zauzvrat trazio primerak knjige.
Na moje iznenadjenje je rekla da kupim sebi kad se pojavi iz stamparije. To je bilo toliko razocarenje za mene da posle dva meseca nisam postavio post na forum! Kakvih samo nezahvalnih osoba ima!

A ona, kako se stvorila, tako je brzo i nestala sa foruma, a Big Bang je ostao kao podsetnik ljudske potrebe za isticanjem i ishitrenom ne nalazenju sebe...

de bolan kad vec umijes..

objasni i meni mene.. lollollol
Big bang ti je gang bang sa desetak crnaca gde je najmanja alatka dvadesetak cm... (otuda reci BIG i BANG u nazivu) roll

...mislim uklapa se i u teoriju "crne rupe"... winklollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:08 am.