Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

?????
napustio nas...sretnik...
i kad gledas kisnu glistu svaki dan imas odredjene simpatije prema njoj...
bio je on ok...
nadam se da tesi komsinicu...
gde god da si... uzivaj... vidimo se kad dodje zima...
...
Nije taj nigde otišao tu se smuca naokolo sa drugim nick-om i gleda koju će da prevrne na leđa lol
lollollol ccc zare, zare... sto izda coeka? :D
ne stidi se on svog imena...
...
Nije taj nigde otišao tu se smuca naokolo sa drugim nick-om i gleda koju će da prevrne na leđa lol

meni je san da lezim i nista da ne radim...
i da budem domacica...
da uzgajam decicu...
...
Ma nisam ga izdao i ne stidi se on svog imena nego jednostavno ima puno njegovih komentara na sajtu na ženskim profilima pa je rešio da promeni strategiju shvatio je kako da peca ove glupačice sa sajta(ima izuzetaka) i sad mu treba novi nick lol
Ma nisam ga izdao i ne stidi se on svog imena nego jednostavno ima puno njegovih komentara na sajtu na ženskim profilima pa je rešio da promeni strategiju shvatio je kako da peca ove glupačice sa sajta(ima izuzetaka) i sad mu treba novi nick lol

nije on taki...
ne bi on to...
znaci popisao se na sve ono sto je pisao?
ako je tako...
napredak....krusevac
...

i da budem domacica...
da uzgajam decicu...

Ma bolje nemoj da misliš o tome boleće te glava a i ako te izvali neki derpe sa sajta ima ti navale na profil gejevi pa ćeš i ti morati da menjaš nick a taman smo se navikli na.............. Eier und Würste lol

i da budem domacica...
da uzgajam decicu...

Ma bolje nemoj da misliš o tome boleće te glava a i ako te izvali neki derpe sa sajta ima ti navale na profil gejevi pa ćeš i ti morati da menjaš nick a taman smo se navikli na.............. Eier und Würste lol

nemam ja problema stim...
znaju oni koji latentan...
...

stvarno ima drugi nik?
onaj biseks?
...
Ma jok izvalio je da nije fora da postaviš tuki u profil klinke se ne primaju na to nego pozajmio džip od jednog ortaka ne znam jel porše kajen ili audi Q7 postavio sliku na profil i sad ima 40 prijateljica ne stiže više ni recke da lupa lol

Ne važi više pravilo bitna je alatka već je bitno u čemu se alatka vozi ako se vozi u jugu ili kecu onda ta alatka ne može da radi radnju isfrustrirana je(to iz ličnog primera pričam)a ako se vozi udobno eeeeeeeee ondak ona može celu noć lol
Jok lose mu tamo , cim nece da se vrne. 8)
Meni Tantal nedostaje.Postavljac interesantnih tema i majstor provokacije...
Njegov stil me potsecao na pokojnog Caleta...
Ma jok izvalio je da nije fora da postaviš tuki u profil klinke se ne primaju na to nego pozajmio džip od jednog ortaka ne znam jel porše kajen ili audi Q7 postavio sliku na profil i sad ima 40 prijateljica ne stiže više ni recke da lupa lol

Ne važi više pravilo bitna je alatka već je bitno u čemu se alatka vozi ako se vozi u jugu ili kecu onda ta alatka ne može da radi radnju isfrustrirana je(to iz ličnog primera pričam)a ako se vozi udobno eeeeeeeee ondak ona može celu noć lol

pa u pravu su...
i ja ih potpuno razumem...
meni zene ne trebaju...
...
Svima nam nedostaje jeste provokator al nikog nije uvredio i meni je pritekao u pomoć kad mi je trebala al znam da će se pojaviti njegov stil pisanja je jedinstven i moraće jednom da napiše nešto tim stilom i provalićemo ga lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:05 am.