Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ljubljenje zauzima veliki deo nase svakodnevnice:ljubljenje sa partnerom,roditeljima,poljubac pracen mahanjem koji saljemo nekome pri odlasku.Kada ovako nabrajam,cini se kao da po citav dan nista ne radimo osim sto se ljubimo.Dobro je sto je tako jer nas poljubac cini radosnim.Izaziva u nama samo lepa osecanja i one cuvene "leptirice u stomaku"kada se prvi put poljubimo.Verovali ili ne,muskarci su ti koji su prvi zapoceli ljubljenje jezikom,kazu da za to postoji naucno,logicno objasnjenje.Pljuvacka koju lucimo sadrzi testesteron,zaduzen za poboljsanje libida.A,to im je put do seksa.Mi zene vise volimo da se ljubimo od muskaraca.ZA POLJUBAC-POCASNO MESTO!Negde nam poljubac znaci vise od seksa,tj.vise uzbudjuje!A,muskarci ce se posle ove izjave nacu u cudu.Ja ne verujem da oni "leptirici u stomaku"zaista ne postoje!Mislim da ne postoji niko koga nije "zagolicalo"u stomaku pri prvom poljupcu.Zasto se ljubimo zatvorenih ociju?Mislim,kompletno prepustanje,usresredjenost na partnera i sve ono sto delimo u tom carobnom trenutku.Ima i onih koji se ljube otvorenih ociju,zeleci da budu jos vise prisniji.Kako se vi ljubite?Sta za vas znaci poljubac? Smile
Sirom otvorenih ociju! lol
Salim se, kako kad.
Ne znam od cega to konkretno zavisi ali znam da nekada zatvorim oci a nekada ne.
I kakva je ovo tema?
Nesto si posebno inspirisana, ili tek onako? wink
Sirom otvorenih ociju! lol
Salim se, kako kad.
Ne znam od cega to konkretno zavisi ali znam da nekada zatvorim oci a nekada ne.
I kakva je ovo tema?
Nesto si posebno inspirisana, ili tek onako? wink
Recimo da sam malo inspirisana prolecem. Smile
Aaaaaaaa da, ljubljenje na klupi u parku ...
Aaaaaaaa da, ljubljenje na klupi u parku ...
Pa,sada reci da nije lepa tema! Smile
Nisam rekao da nije lepa ali nekako dodje naivna na ovakvom mestu, zar ne?
Nisam rekao da nije lepa ali nekako dodje naivna na ovakvom mestu, zar ne?
Da li si procitao naslov teme?Moze tu mnogo toga da se kaze. Smile
Moze, naravno!
Asocijacijama nikada kraja, verovatno ce se nakotiti i one seksualno devijantnih pozadina. lol
Moze, naravno!
Asocijacijama nikada kraja, verovatno ce se nakotiti i one seksualno devijantnih pozadina. lol
Ah,pa naravno da ce toga biti.Svaka tema se zavrsi na tome. Smile
Primetila si? wink
Pa,to nije tesko primetiti.Meni ne smeta.Samo ne volim kada se skrece sa teme. Unhappy
Da, kao sto sam ti vec rekao, cudo je taj poljubac. winklol
Ja se sćam svog prvog poljupca(pravog) i sa tom devojkom sam se samo ljubio po ceo dan nije bilo sex-a samo vatanja al tog ljubljenja sa i bez otvorenih očiju u šumarku,na osmatračnici ili u centru zagreba( bila je starija i iskusnija hrvatica) i dan danas mi zaigra srce kad se setim i ja mislim da je poljubac na prvom mestu i više bih voleo da se izljubimo dobro nego da se sexamo loše.................uz ono ljubljenje naravno spada i dobro vatanje lollollol
Ja se sćam svog prvog poljupca(pravog) i sa tom devojkom sam se samo ljubio po ceo dan nije bilo sex-a samo vatanja al tog ljubljenja sa i bez otvorenih očiju u šumarku,na osmatračnici ili u centru zagreba( bila je starija i iskusnija hrvatica) i dan danas mi zaigra srce kad se setim i ja mislim da je poljubac na prvom mestu i više bih voleo da se izljubimo dobro nego da se sexamo loše.................uz ono ljubljenje naravno spada i dobro vatanje lollollol
Mozemo da se ljubimo po ceo dan i da se ne umorimo.Nema "vatanja"ovde je samo ljubljenje.Rano je da prosiris temu. winklol
Mozemo da se ljubimo po ceo dan i da se ne umorimo.Nema "vatanja"ovde je samo ljubljenje.Rano je da prosiris temu. winklol

Ma neje problem će se ljubimo samo da izvadim šesticu pokvarila mi se nema joj spasa a malo se bojim čika zube,al možemo se vatamo što ja volim kad se ljubim da žmurim i da fatim sisu to ostavlja najači utisak kod mene...................ustvari zavisi od veličine ako su male onda neću ni da se ljubim winkrolllol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:25 am.