Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ljubljenje zauzima veliki deo nase svakodnevnice:ljubljenje sa partnerom,roditeljima,poljubac pracen mahanjem koji saljemo nekome pri odlasku.Kada ovako nabrajam,cini se kao da po citav dan nista ne radimo osim sto se ljubimo.Dobro je sto je tako jer nas poljubac cini radosnim.Izaziva u nama samo lepa osecanja i one cuvene "leptirice u stomaku"kada se prvi put poljubimo.Verovali ili ne,muskarci su ti koji su prvi zapoceli ljubljenje jezikom,kazu da za to postoji naucno,logicno objasnjenje.Pljuvacka koju lucimo sadrzi testesteron,zaduzen za poboljsanje libida.A,to im je put do seksa.Mi zene vise volimo da se ljubimo od muskaraca.ZA POLJUBAC-POCASNO MESTO!Negde nam poljubac znaci vise od seksa,tj.vise uzbudjuje!A,muskarci ce se posle ove izjave nacu u cudu.Ja ne verujem da oni "leptirici u stomaku"zaista ne postoje!Mislim da ne postoji niko koga nije "zagolicalo"u stomaku pri prvom poljupcu.Zasto se ljubimo zatvorenih ociju?Mislim,kompletno prepustanje,usresredjenost na partnera i sve ono sto delimo u tom carobnom trenutku.Ima i onih koji se ljube otvorenih ociju,zeleci da budu jos vise prisniji.Kako se vi ljubite?Sta za vas znaci poljubac? Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:40 am.