Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li cemo ga praviti od blata. Mozda trebamo vecno biti zahvalni Zokiju sto nam je uveo slobodu, i vidi odjednom mi mozemo vani, zaboga pa ja mogu u Evropu (ali zasad jedino stopom), a sutra, sutra cu videti kad ustanem gde cu i sta cu. Oh kako je divna ova demokratija. Ljudi pa ja mogu u Evropu a mogu da obidjem i Hag i on je tamo negde. twisted
Kaze ovde neko, kako je Tito bio najgori, najvecu stetu je naneo Srbima.
Gledam danas HTV, kazu kako je Tito bio los, najvecu korist je pravio Srbima.
Hag pljuju i jedni i drugi!

rollrollroll

(http://www.youtube.com/watch?v=LZ8p0GjDoWg)
Da li cemo ga praviti od blata. Mozda trebamo vecno biti zahvalni Zokiju sto nam je uveo slobodu, i vidi odjednom mi mozemo vani, zaboga pa ja mogu u Evropu (ali zasad jedino stopom), a sutra, sutra cu videti kad ustanem gde cu i sta cu. Oh kako je divna ova demokratija. Ljudi pa ja mogu u Evropu a mogu da obidjem i Hag i on je tamo negde. twisted

Za opuštanje je bolji Amsterdam.
Tamo neki naši momci drže monopol u trgovini opijatima, pokažeš im neki papir da si iz zemlje porekla i dobiješ upola cene.
hahaha, i onaj crnac na mostu sto sapuce heroin, heroin je studirao kod nas!
lol
Niko više tačno ni ne zna koliko ima tih zemunskih klanova. Niču po čitavoj Evropi kao pečurke posle kiše. A Legija izdržava tek prvu od četiri doživotne robije koje je dobio, čemu se li on nada da mi je samo znati.
De bolan, Herr GruberU.. Smotaj jednu dok ja stignem.. lol
Kaze ovde neko, kako je Tito bio najgori, najvecu stetu je naneo Srbima.
Gledam danas HTV, kazu kako je Tito bio los, najvecu korist je pravio Srbima.
Hag pljuju i jedni i drugi!
rollrollroll
(http://www.youtube.com/watch?v=LZ8p0GjDoWg)

Jeste srbi su se ovajdili od njega u P.M. za hrvate ne znam a i turci kažu da nismo 500 godina bili na balkanu odavno bi bili u evropskoj uniji
ali ko jebe tita i turke razbijamo glave glupostima..............ajmo Gorki da spremamo taj gulaš više pa nek opali cunami po srbiji da nestanemo ko japansko selo pored mora.....
Za ovo imas pravo.. Zoki je najlepsi Srbin bio i po mome je najvise doprineo..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:43 pm.