Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Sreća
Otvorila je neobicna505 temu o ženama. Ta tema me navela na razmišljanje, dosta pitanja je postavljeno oko žena, kako su, šta im treba od partnera, itd... hmmmmmmm…
Da ne bih pravila sestrinsku temu: Muškarci su komplikovani ili još gore bacila se u neko naučno proučavanje ko je komplikovaniji ili jednostavniji za rukovanje, ajd nešto drugo da probamo...

…nešto za oba pola:
...vama je nephodno da spavate, da jedete, da vas neko mazi i pazi- i to je normalno. Vašm društvu i državi je potrebno da radite i zarađujete i hranite "zver" (kupovinom, kreditima itd) pokušavajući da se popnete na društvenoj lestvici- i to je normalno.
Nije normalno da potrebe "zveri" budu iznad vaših. Nivelišite. Stavite sebe na prvo mesto pa će vama i vašoj porodici biti mnogo lepše.
Doduše, ja se često trudim mnoge (kao i sebe samu) navesti na to da se manu "trčanja za sopstvenim repom" i da se okanu "idenja za srećom" jer ne treba ići nigde dalje od sebe, kada sebe nađeš- onda ostalo (čitaj odgovarajući partner) samo po sebi dođe. wink

Ne mogu reći da se svega sećam, ali trudim se da ne zaboravim savete koje sam tokom vremena pronalazila:
- Podsetite sebe svaki dan da nađete nešto u okolini što vam je lepo (cvet, list, kamen, scena u toku dana...) –vremenom će preći u naviku da lepe stvari automatski vidite I d aim posvećujete pažnju
- Podsetite sebe da svaki dan pronađete neku svoju lepu osobinu... vremenom ćete ići ponosnije zbog takvih konkretnih zaključaka
- Podsetite sebe da saslušate drugog a ne da se isključute ili prekidate svojim upadicama... jer ne radi drugome što ne bi želeo da doživiš.
- Podsetite sebe da kažete i pokažete nekome u svojoj okolini da vam je simpatičan-na/drag-a/ga-je volite... znam da se podrazumeva ali takvih reči I gestova nikad nije mnogo da se da I primi.
- Podsetite sebe da u svakom danu ima lepih i ružnih trena, samo je na vama kojih ćete se uveče sećati Smile I sebe onda pustiti da zadovoljni odete na počinak, nema lepšeg osećaja.

...načina je na desetine, treba naći svoj stil za izazivanje osmeha, svoj način da se bude sobom zadovoljan, srećan...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.