Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada zelimo muskarca zastitnika to ne znaci da nas prati sa palicom i preti svakom muskom bicu koje nam pridje na manje od metar.Muskarac zastitnik znaci biti onaj na koga se mozemo osloniti.To moze da ukljucuje i klasicne primere,zamena gume,popravljanje vrata ormarica,ali i oslonca kada nam je dan na poslu tezak,kada smo zivcane jer nam kasni...Ova druga kategorija je puno bitnija,jer je teze biti oslonac kada ne znas sta uraditi da pomognes,ali si svejedno tu. Tu negde spadaju i lagane intervencije kod "uletanja"drugih muskaraca.Ne mislim da bi muskarci trebalo intervenisati,na onaj primitivan nacin,kada neko pridje njihovoj devojci,jer emancipacija znaci da se ona sama moze nositi sa tim. Ali,lepo je znati da ste i na to spremni i da mozemo racunati na vas. :D
volim kada je zena dovoljno svesna da bude ravnopravna.
ukoliko i pri tome joj je potrebna ``zastita``, bilo usmena ili fizicka, a svako ce joj trebati jer ne moze i ne treba da bude u svemu svemocna, moju zastitu ce i dobiti. to je i smisao veze, oslanjanje jednog na drugog.
ovo govorim o trajnoj vezi.

medjutim,
u neobaveznoj vezi, isto ces dobiti sve moje savete, svu moju sposobnost da ti usmeno, moralno i bilo kako pomognem, ali,

ja sam zaposlen covek, nemoj traziti od mene da ti menjam plocice u kupatilu, krpim gume, rastavljam stednjak i da se mucim tri dana sa sastavljanjem. ja sam zaposlen covek i takve stvari ni sebi ne radim. ako zelis, tu je moja kartica, platit cu ti majstora i razumi me, nije to zato sto ne trosim vreme na tebe ili ne cenim tvoje potrebe. jednostavno takve stvari treba da su nebitne, mnogo nize ispod nas...

trajna veza je naravno drugacija, tu poslove radimo na zajednicko zadovoljstvo, da bi sto vise bili zajedno, pa cemo rado zakrpiti i gumu zajedno...
Smile
Zamena gume,popravke i ostalo su bili banalni primeri koje sam svrstala u prvu ne tako bitnu kategoriju.Druga je bitnija,da se ne ponavljam. Smile
evo mike sa mobilnom radionicom....
...
za sve ostalo, tu sam, a to je i normalno...
bitno je da si pri zastiti zena ne ``kochi`` i ne ``gushi``...

Smile
za sve ostalo, tu sam, a to je i normalno...
bitno je da si pri zastiti zena ne ``kochi`` i ne ``gushi``...

Smile
Verujem da si ti takav muskarac.Ali,naslov moje teme se zavrsava upitnikom.Ne tvrdim,vec se pitam... wink
Kada zelimo muskarca zastitnika to ne znaci da nas prati sa palicom i preti svakom muskom bicu koje nam pridje na manje od metar.Muskarac zastitnik znaci biti onaj na koga se mozemo osloniti.To moze da ukljucuje i klasicne primere,zamena gume,popravljanje vrata ormarica,ali i oslonca kada nam je dan na poslu tezak,kada smo zivcane jer nam kasni...Ova druga kategorija je puno bitnija,jer je teze biti oslonac kada ne znas sta uraditi da pomognes,ali si svejedno tu. Tu negde spadaju i lagane intervencije kod "uletanja"drugih muskaraca.Ne mislim da bi muskarci trebalo intervenisati,na onaj primitivan nacin,kada neko pridje njihovoj devojci,jer emancipacija znaci da se ona sama moze nositi sa tim. Ali,lepo je znati da ste i na to spremni i da mozemo racunati na vas. :D

Izem ti muskarca bez palice oopslollol

I ja mislim da muskarac treba da bude oslonac zeni...i zena muskarcu.Po meni u dobroj vezi sve treba da funkcionise kao u starom dobrom komunizmu-sve je to nase.I dobro i lose.
Banalno,kad nesto popravljam volim da je ona tu,moze da mi doda alat ili skuva kafu,svejedno,bitno je da smo zajedno u svemu.
I obrnuto,ako je ona umorna dosla s posla,nije mi tesko da je sacekam sa kafom i spremnoscu da je saslusam.Danas retko ko ide s voljom na posao i dobro je da ima psihologa kod kuce koji ce je saslusati i posavetovati.
Zena bi trebala da bude sposobna (i da zeli) da se odbrani od udvaraca,a ako neko prelazi granicu dobrog ukusa onda je tu muskarac da resi problem.

Izem ti muskarca bez palice oopslollol

I ja mislim da muskarac treba da bude oslonac zeni...i zena muskarcu.Po meni u dobroj vezi sve treba da funkcionise kao u starom dobrom komunizmu-sve je to nase.I dobro i lose.
Banalno,kad nesto popravljam volim da je ona tu,moze da mi doda alat ili skuva kafu,svejedno,bitno je da smo zajedno u svemu.
I obrnuto,ako je ona umorna dosla s posla,nije mi tesko da je sacekam sa kafom i spremnoscu da je saslusam.Danas retko ko ide s voljom na posao i dobro je da ima psihologa kod kuce koji ce je saslusati i posavetovati.
Zena bi trebala da bude sposobna (i da zeli) da se odbrani od udvaraca,a ako neko prelazi granicu dobrog ukusa onda je tu muskarac da resi problem.
Pravi. wink :D
Zamena gume,popravke i ostalo su bili banalni primeri koje sam svrstala u prvu ne tako bitnu kategoriju.Druga je bitnija,da se ne ponavljam. Smile

shock Pa mora se guma menjat svaki put kolko se ja razumem TongueTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

msm da ova da nazovemo vrsta nije u izumiranju ali u poprilicno smanjenom broju..to stoji..do cega smo mi zene to svesno ili nesvesno same dovele..samostalnost,ravnopravnost,emancipacija i bla-bla..
po meni muskarcu u genima stoji da brani,osvaja i cuva ono svoje..al ponekad on te svoje genetikom zaprogramirane karakteristike usmeri u pogresnom pravcu..i to uz pomoc(verovatno nesvesnu)svoje saputnice..kad vise puta odbijen,zanemaren ili nedovoljno stimulisan on prelazi na drugi kolosek gde ce mu premija biti bolja,zasluzena..
msm da muskarca treba uvek hrabriti i tim manifestacijama,hvaliti i hrabriti..neka on stoji na svom pjedistalu..od toga zena kao negova saputnica samo dobija jos vise..ponosan muskarac je uvek i jak muskarac..volite ga a on zaljubljen ce vama(nama)skinuti zvezde sa neba..nemojte ga ponizavati,ipak je on upravo ta polovina sto nama fali..pa onda u simbiozu dobijamo savrsen spoj..
Kao muskarac mogu samo reci da se upotpunosti slazem sa svime sto je Arina095 navela na forumu......malo paznje i neznosti ne skodi a sigurno je da ce muskarac da bi se revansirao i zvezdu sa neba skinuo ako treba...... :D
nie ona Arina, :D neg MALA...............Smile))

dokleN više da vE učim.............Smile))
nie ona Arina, :D neg MALA...............Smile))

dokleN više da vE učim.............Smile))
novi je MIco..naucice.. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:22 am.