Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ma lažu da je Srbija od Horgoša do Dragaša, Srbija je samo bre BEOGRAD, mi ostali smo bre teška provincija i zato nas treba sve ...... ha, ha, ha, mi smo bre carevi, jel vam krivo bolje živimo od Vas, sva je lova kod nas lol
Jesi budala..

A ti si sa Nila il sta? roll

lol
[quote="NATHANAEL"]Jesi budala..

A ti si sa Nila il sta? roll

Ma jok ja sam iz komsiluka,
Ma lažu da je Srbija od Horgoša do Dragaša, Srbija je samo bre BEOGRAD, mi ostali smo bre teška provincija i zato nas treba sve ...... ha, ha, ha, mi smo bre carevi, jel vam krivo bolje živimo od Vas, sva je lova kod nas lol

U pravu si Srbija jeste Beograd al u toj Srbiji ima malo beograđana i ako su tu uglavnom su u senci ovih novopridošlih BeJograĐana iz pizdinaca :? wink

Bre, sta rece?! shockSmile
Vojvodina puni srpski budžet sa 60%, a za uzvrat dobija 7%... Veliki Beograd je zaista "velikodušan"... Promenuće se i to jednoga dana... Vreme će pokazati kolika je cena takve velikodušnosti... :?
AAAAAAAAAAAAAAA.. I ti s´ znaci iz Vojvodine? shock

Zaaaaaa BEOGRAD, za BEOGRAD!!! lollollol
AAAAAAAAAAAAAAA.. I ti s´ znaci iz Vojvodine? shock

Zaaaaaa BEOGRAD, za BEOGRAD!!! lollollol

Da nisi Nata, pomislio bih da si bogibatina... rolllollol
stooo.. tip je bio legenda.. umirem od smeha..

lollollol
Vojvodina puni srpski budžet sa 60%, a za uzvrat dobija 7%... Veliki Beograd je zaista "velikodušan"... Promenuće se i to jednoga dana... Vreme će pokazati kolika je cena takve velikodušnosti... :?

Zivim u NS, danas su mi bili Dinkicevci na vratima da traze potpis za peticiju koja bi promenila taj odnos...

lollollol

Vidi se ko ti je uzor... Legendo... wink

Ovde niko ne vidi kontradikciju? roll

Dvostruka licnost na dve lokacije? roll
Di su naši novci......pitam ja vas,vojvodina nije krava muzara gospodo iz beograda :x

lollollol

Vidi se ko ti je uzor... Legendo... wink

Da, on je jedan redovan clan, pa napravio drugi nick.

Ja imam samo jedan. lollollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:23 pm.