Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li verujete da smo jedini oblik zivota u celom svemiru,ili verujete da,mozda,postoji jos neki oblik zivota negde...Nama ne bas na dohvat ruke..?
Da,ali to ne moze niko sa sigurnoscu da potvrdi,na Marsu je pronadjena zaledjena H2O,mozda se neko za`ebe i ostavi kurton?
Salim se no se ljutisSmile)))))))))))))))))))))))))
Ne ljutim se,naravno...Jasno mi je da 'niko sa sigurnoscu ne moze da potvrdi',ali pitanje bilo da li VI,kao masa,verujete u nesto osim ovog oblika zivota...
Prilicno sam ubedjen da je realno sasvim moguce da su se jos negde u Svemiru stekli takvi uslovi i da se zbio takav redoled dogadjaja da je mogao da se stvori neki oblik zivota, nama blizak i shvatljiv, a sasvim moguce, i takav da mi ne mozemo da ga pojmimo.

Moje uverenje je zasnovano samo na logici i, donekle, na teoriji verovatnoce. Nisam sklon da poverujem u raazne dokaze u koje su pokusavali da nas ubede razliciti teoreticari...
Licno mi je prosto nemoguce da smo jedini oblik zivota u citavom svemiru.Znaci,ne u Suncevom sistemu,nego celom svemiru koji broji milijarde i milijarde sistema...
Licno mi je prosto nemoguce da smo jedini oblik zivota u citavom svemiru.Znaci,ne u Suncevom sistemu,nego celom svemiru koji broji milijarde i milijarde sistema...

To je logicki zakljucak i sasvim je osnovan. Ono sto mu nedostaje, to je neki dokaz, makar i teorijski.
Pitanje je donekle ego-tripa da li mi jedini postojimo?
Rekao bih da ima zivota i na ovoj planeti kojeg nismo svesni,a sa tim verovanjem mogu lako to da preselim na bilo koju planetu?
Koju hoces moje majke imenjakinjo?(nadimakinjakinjo)???Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))
Ok admin da ti odgovorim.

Ne verujem.
Verujem.
Moguce.
Mene pitajte sve ja sam vanzemaljac ;]
missy bre kada ces do panceva ;}
Moguce je da postoji zivot. Sad, kakav zivot, ne verujem da je slican nasem bitisanju na zemlji.
ne verujem da je slican nasem bitisanju na zemlji.

a , zasto ?
missy bre kada ces do panceva ;}

Hvala na indirektnom pozivu. Smile Javim ako budem blizu ili u Pancevu. Smile)
a , zasto ?

Zlatno pitanje.

Nemam misljenje ali bih volela da cujem odgovor/e.
odgovora nema , istina je negde tamo ;}

fox molder
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:17 am.