Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ocemo se igrati Partizana ili Cetnika, ko nam sutra moze biti bolji, zuti, crveni, plavi ili ovi novi Tomini, a jebiga gde bez Cede i beloga, a tu je lova i Dinkic, izgleda da smo mi ovce a oni losi cobani. Sve u svemu najebasmo ga ko i dosad!!!
interesantno je da 10 mrava vuce plen na 10 strana a plen se ipak primice prema rupi!

winkwinkwink
Procitajte "Blago cara Radovana", pa ce vam biti jasno da ni jedna vlast nije dobra za narod.
Da, na vas sto trazite bolju vlast...Slazem se, vlast ne valja, ali niti je jedna valjala do sada, niti ce sledeca biti bolja od prethodne.
vlast uglavnom valja, nego narod je bundzija, dopustali su mu da se navikne i da se buni. samo pricaju, umesto da bilo sta zapocnu pa da im bude bolje... komunisti su to... redom... citav jedan narod...

Tongue
Da, na vas sto trazite bolju vlast...Slazem se, vlast ne valja, ali niti je jedna valjala do sada, niti ce sledeca biti bolja od prethodne.

Svaki narod ima vlast baš onakvu kakvu i zaslužuje
bla, bla........................... lol
postoji u temi socijalistickog samoupraljvanja jedna divna tema:
Pluralizam drustvenih interesa

nazalost skoro niko je nije procitao...

prava demokratska drustva funkcioniraju na tom principu...
paradoksalno je da je takav sistem vise funkcioniralo u jednopartijskom sistemu, nego u ovoj demokratskoj, centralistickoj...
Glasam za Mladica! lollollol

Dva glasa! 8)
Cekajte, idem i ja!!!
Ocemo se igrati Partizana ili Cetnika, ko nam sutra moze biti bolji, zuti, crveni, plavi ili ovi novi Tomini, a jebiga gde bez Cede i beloga, a tu je lova i Dinkic, izgleda da smo mi ovce a oni losi cobani. Sve u svemu najebasmo ga ko i dosad!!!

hm....,u nasoj stvarnosti samo je jedna stvar sigurna,a to je konj(narod)!jahaci se smenjuju.sve je isto,mamuzaju i crveni i zuti i plavi i zeleni.....boja nije garancija.glasam za .......onoga ko legalizuje uzivanje droge.to je za pocetak sasvim dovoljno,da me ubedi da su mu namere iskrene i da ce barem malo misliti na narod.

hm....,u nasoj stvarnosti samo je jedna stvar sigurna,a to je konj(narod)!jahaci se smenjuju.sve je isto,mamuzaju i crveni i zuti i plavi i zeleni.....boja nije garancija.glasam za .......onoga ko legalizuje uzivanje droge.to je za pocetak sasvim dovoljno,da me ubedi da su mu namere iskrene i da ce barem malo misliti na narod.

Cheda je dobar coek!
:D

Cheda je dobar coek!
:D

kad sam ovo postovao,nisam mislio ni na koga po na osob,od aktuelnih politicara.sad ako te interesuje moj stav po pitanju LDP-a?mislim da se radi o sponzorisanom(lobiranom)politicaru,koji je za lovu spreman na sve.dakle covek bez licnog stava,imitacija,ali losa.inace sam nacionalista,ali u pozitivnom smislu te reci.mislim da u srbiji ne postoji takva politicka struja,kojoj je srbija sve.svi se uglavnom samo busaju u ta svoja pileca prsa,dok ne uzjasu,a onda,kako sem kaze.zna se!legalizaciom droge(ne svake)vracamo se iskonu,dakle samima sebi.i beograd moze biti lep poput amsterdama,zasto ne?kapiras? wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:04 am.