Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

za pocetak, meni treba naziv pesme sa reklame za:
-springfield (B=92)
-reklama za neku kafu kada tip kupi kafu sa polica kako bi gledao devojku koja je sa druge strane...
Brate pomogao bih ti , ali nemam pojma
Eh kada ne znas koja se kafa reklamira.. i da znamo opet nista jer sajtovi nasih kompanija su tako dobro azurirani, sigurno bi imali i info o reklamama. Ako imas strpljenja, kada cujem javicu. Smile)
nema frke...Obicno kad cujem pesmu dovoljno je da zapamtim bar mali deo texta i mogu da je nadjem ali ove dve...pomoglo bi jedino kad bi neko bas znao kako se pesma zove.Ako vas interesuje nesto, ostale reklame manje-vise znam.hvala!
-reklama za neku kafu kada tip kupi kafu sa polica kako bi gledao devojku koja je sa druge strane...

Siguran sam da je reč reč o reklami za DONCAFE INSTANT.
Pesma je, mada nisam sasvim siguran, Lord Knows What I'd Do od ATTORNEYS SOUL.
ne volim reklame ... na mene nemaju uticaj, i nisam nikada kupio nesto sto se reklamira ... marketing bilo koje vrste je namenjen onima koji nisu sposobni da sami donesu svoje odluke, pa im za to pruzaju malu "pomoc" reklamama ... i tako to ...

posebna prica je politicki marketing ... to je kao reklama za supu iz kesice ... kad pogledas reklamu, to je divno, velike knedle, komadici povrca i sta ja znam ... kad je skuvas shvatis da se sadrzaj tanjira prilicno razlikuje od onoga sto si video na televiziji ... i tako to ...
Polako Grome, čovek je samo tražio ime pesmuljaka Smile))

p.s. reklame su daleko bezbolnije od drugih sranja na TV-u, tako da.. Smile))
Svi smo htjeli ne htjeli pod uticajem reklama..skoro gledam na tv-u pa kazu otprilike da moderno drustvo ne bi moglo da funkcionira bez reklame jer jednostavno i ne svjesno primamo informacije..bez koji ne bi znali sta da kupimo od ponudjenog jer reklama ipak i kaze nesto o proizvodu i tako.
Kad ste vec kod reklama, da li neko zna koja je pesma u reklami za Nivea mleko za telo, dvoje sede na kaucu i pocnu da se ljube, u tom trenutku zazvone gosti na vratima ali oni ne otvore i posle kazu - zar mi nismo bese cekali goste? Smile

Jako mi se dopada ali ne znam kako da je nadje..
Ide nesto besame...con tus labios... itd ...
skoro gledam na tv-u pa kazu otprilike da moderno drustvo ne bi moglo da funkcionira bez reklame jer jednostavno i ne svjesno primamo informacije..bez koji ne bi znali sta da kupimo od ponudjenog jer reklama ipak i kaze nesto o proizvodu i tako.

ja znam sta hocu ...i znam da donesem svoje odluke ...

reklame ? ... pljootz ... samo smetaju ...

Stvarno si nemogucSmile)))))))

Meni bas pomazu. Ono sto se reklamira ne kupujem...nikako.Smile
Ono sto se reklamira ne kupujem...nikako.Smile

normalno ... netjoo da koopim ... posebno ne ono shto me ometa kad gledam film ... mada nisam neki poseban kupatz za to sto su jedno vreme reklamirali ... razni uloshTzi, kafa, andramolje, fanta, kisela voda, kozmetika ovo ono ...

shto niko ne reklamira prshutu i jagnjetinu i prasetinu i salatu i ovo ono ... nego reklamiraju grisine ...

pljootz ...
Coca-Cola i osmehSmile))))))))))))))))))))))
Vidim da je tema reklame. Oops.. Licni izbor ali ne obracam na paznju na reklame, TV ili bilo kakve. Na zalost svaki dan nalazim (iste) propagandne letke u postanskom sanducetu. Ali da li cu ih procitati shvatam kao izbor, ne kao forsiranost, i kao deo zivota. Ko se uzivi u reklame, svaka cast. Smile)

shto niko ne reklamira prshutu i jagnjetinu i prasetinu i salatu i ovo ono ... nego reklamiraju grisine ...

Upravo. Mercedes Benz emituje reklame Dva puta godisnje cisto da potseti auditorium, i to strategijski u vreme praznika i poreznih rebata. Sada vrati se na svoj post Stvarnost i "stvarnost". Uvek je pitanje izbora. Smile))

Na ponudi je ali niko te ne tera, osim ako su bilbordi u pitanju. Unhappy( Rugoba svakog grada.

Pitanje reklame nije tako 'prosto' kao sto neki dozivljavaju. Kao prvo veoma mocna industrija je u pitanju, od koje odavno zavisi zarada svetskih firmi.

Ali da pitamo forumase.. Da ste privatnik, preduzetnik, da li bi radije sa ili bez reklamiranja i propagande ?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:05 am.