Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mislio sam da ne postavljam ovu temu ali sam se ipak predomislio.
Ako primetite kojim slučajem da je neka članica ljubomorna na neku drugu članicu zbog nekog člana ili obrnuto ili da je prisutan neki emotivni naboj koji ruši atmosferu na forumu na ovoj temi to možete slobodno da štiklirate i da konstatujete.

wink Postovi treba da budu argementovani a prozvani neka odgovore na prozivku ako hoće. Ako ne odgovore mi ostali ćemo smatrati da je prozivka opravdana i da tu nešto ima.
ma ljubomorne su one i na clanicu zbog clana i na clanicu bez...
neke zene se jednostavno ne trpe, a spremne su i da se foliraju da bi formirale chopor!

wink
Ja sam ljubomorna na sve chlanice !!! 8)

Tongue

Nako....bzvz....bez razloga....moze mi se!!! :D
i ja sam ljubomoran na tvoje momke!
Tongue
I ja sam drug chlan ! Tongue

i ljubomorna sam na onog Miku jer ga momci vole vise nego mene :o

lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
ja tebe volem vise od mike!
:D :D :D
Čini mi se da postoje izvestan emotivni naboj između članova Tantal i Hans Gruber.

Uostalom i ova tema je samo postavljena zbog Hansove zavidnosti na Tantalovu forumsku karijeru. rolllol
Čini mi se da postoje izvestan emotivni naboj između članova Tantal i Hans Gruber.

Uostalom i ova tema je samo postavljena zbog Hansove zavidnosti na Tantalovu forumsku karijeru. rolllol

Stvarno sam iznenadjen ovakvim komentarom. Hajde što me neke članice mešaju sa Njim, izgleda da je zaista bio cool lik i da ih je šarmirao, ali sad počeše i muški članovi isto da rade. Zamolio bih vas da to više ne činite. Nije u redu prema meni kao novom članu koji je ovde tek na početku svoga profilisanja.
lude li teme.................... roll

Komshinice istina je ima blesavih tema, ali nijedna nije bez povoda postavljena. Samo čekaj i videćeš šta će se sve na ovoj izdešavati u nekoliko narednih dana.

Stvarno sam iznenadjen ovakvim komentarom. Hajde što me neke članice mešaju sa Njim, izgleda da je zaista bio cool lik i da ih je šarmirao, ali sad počeše i muški članovi isto da rade. Zamolio bih vas da to više ne činite. Nije u redu prema meni kao novom članu koji je ovde tek na početku svoga profilisanja.

lollollol

umro??? shock

Ne daj Boze ! wink

Hvala Bogu, ziv si lollollollol
Cekajte, idem i ja!!!
I ja sam drug chlan ! Tongue

i ljubomorna sam na onog Miku jer ga momci vole vise nego mene :o

lollollol

shock To su neki cudni momci.... oopslollol

A ja mislio vratilo ti se magare? wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:41 pm.