Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nema nam Tantala, pa cu ja preduzeti ulogu dezurnog potpaljivaca, naime cini mi se da shok terapija deluje, od Tantalovih politickih tema se znatno smanjio broj svadja i povecala se tolerancija izmedju raznih entiteta na forumu...

Interesuje me sledece, da li smatrate da ima logike odredjivanja pojma tradicionalnih verskih zajednica, odnosno odredjivanja koje sve crkve i vere pripadaju tome, odnosno da li je to diskriminiacija prema nekim verama i crkvama.
Takodje, ukoliko postoje verske grupe koje ne pripadaju u ovu grupu, da li su one crkve ili sekte?

Sledece, da li je ustavno razdvajanje vera/crkava pravedno (ne mozemo reci ustavno), ili je to diskriminacija?
Da li je Americko uplitanje u te probleme Srbije pokusaj razaranja drzave preko lobiranja za neke strane crkve koje se naselile kod nas a finansijski itekako pomazu nove vernike?

Napominjem da pitanje nimalo nije bezazleno, i nije smisao u verskoj toleranciji, vec se radi o parama, konkretno drzavnim. One, deklarisane crkve lakse dolaze do podrske drzave u materijalnom i pravnom smislu.
sveamericka poligamna gej crkva je resenje lollollol
to bi bila djavolova stvar, to je vec sekta!
lollollol
lollollol

ma jok, gej je perspektiva, veruj mi lollollol
Hanse, kakvo je stanje kod vas u Nemackoj u vezi toga?
:D
Ovde svakog boli dupe ko je ko. 8)

lollollol
I ovde svakog boli za drugoga, mozes da padnes na ulici a da ti niko ne pridje...
...no, tema nije o tome!
okeeeeeeeeeeeeeej.. pametni leptiricu...........

sarencicu......... dodji meni amo............

evo imam lepu ruzu, pomirisi samooooooooooo.........

lollollol
volim da dobijem cvece u poklon!
pricao sam ti?
Smile
sunke i cvarke, pecene paprike, neki dobar sir, sta bi jos?

Hej ti Mala! Provaljujes planove mocne organizacije za masovno i lako dobijanje Americkog drzavljanstva! Nemoj da te pojede mrak... lollollol

Hm, Bitere, Bitere, gde i si to cuo, i sto ti to pade na pamet? :?:
Citao si izvestaje CIA factbooka? Prisustvovao prezentaciji u nekom American Corneru? Sta mi radi plavusan, jel jos nosi za broj veca odela? winkTongue

Ajde kazi posteno, pa da ti odgovorim za ljudska prava... 8)

Hej ti Mala! Provaljujes planove mocne organizacije za masovno i lako dobijanje Americkog drzavljanstva! Nemoj da te pojede mrak... lollollol

...

ju oops

lollollol

Ajde kazi posteno, pa da ti odgovorim za ljudska prava... 8)

Mislim da niste razumeli temu...

Tema nije o ljudskim pravima, tema je o novcu...
Samo drzavom priznate crkve mogu dobiti drzavni novac i uzivati neka statusna prava. Priznavanjem svih crkava osnivale bi se i lazne, kao sto se radi i sa politickim partijama, radi zgrtanja para.

A sto se USA tice, pozivanjem na ljudska prava, zapravo se samo zamucuje namera za prosirenje svog uticaja i preko verskih grupa i finansijskog uticaja preko istih.

Ja samo jos jednom zelim da pitam, obzirom da se pare nasih poreskih obveznika svakako dele nekriticki, raznim grupama i organizacijama, koje se prijave za sredstva, da li mogu sve verske zajednice doci do novca ili ne?

Drugi deo je pitanje drzavnog protokola i izgradjivanja imidza, za drzavne manifestacije dobijaju poziv samo istorijske verske zajednice.

Ne razumem sta ima American Corner sa verom...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:04 pm.