Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Nema nam Tantala, pa cu ja preduzeti ulogu dezurnog potpaljivaca, naime cini mi se da shok terapija deluje, od Tantalovih politickih tema se znatno smanjio broj svadja i povecala se tolerancija izmedju raznih entiteta na forumu...

Interesuje me sledece, da li smatrate da ima logike odredjivanja pojma tradicionalnih verskih zajednica, odnosno odredjivanja koje sve crkve i vere pripadaju tome, odnosno da li je to diskriminiacija prema nekim verama i crkvama.
Takodje, ukoliko postoje verske grupe koje ne pripadaju u ovu grupu, da li su one crkve ili sekte?

Sledece, da li je ustavno razdvajanje vera/crkava pravedno (ne mozemo reci ustavno), ili je to diskriminacija?
Da li je Americko uplitanje u te probleme Srbije pokusaj razaranja drzave preko lobiranja za neke strane crkve koje se naselile kod nas a finansijski itekako pomazu nove vernike?

Napominjem da pitanje nimalo nije bezazleno, i nije smisao u verskoj toleranciji, vec se radi o parama, konkretno drzavnim. One, deklarisane crkve lakse dolaze do podrske drzave u materijalnom i pravnom smislu.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:10 am.