Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pre nego sto zaplovim carstvom snova, odlucih da otvorim ovu temu. Mislim da se o ovome moze diskutovati koliko vam dusa hoce! Ja o ovoj temi imam izgradjen, neoboriv stav, zasnovan na licnom iskustvu, i jako bi me zanimalo misljenje cenjenih clanova ovog foruma. Laku noc, i miran san, svima.
Dobro ti jutro,vec... wink

Neka od ovakvih temi je postojala , no to nije razlog da ne iznesem svoj stav koji je ovijek razlog za polemiku

Da, moguce je prijateljstvo izmedju muskarca i zene!!!
"Pojava" je rijetka ali kad postoji, prijateljstvo je iskrenije i pozrtvovanije od prijateljstva izmedju dve zene ili dva muskarca.
Cekajte, idem i ja!!!
Da, moguće je. Imam prijatelja, koji je vrlo često "moj glas razuma". Kada je neko distanciran od date situacije, on je, logično, objektivniji i realnije prosuđuje od onih koji su involvirani u nju. Zato je, ponekad, jako dobro imati objektivnog, a dobronamernog "savetnika". O uzajamnoj podršci, podizanju morala i održavanju vedrog duha, da i ne govorim. Smile

Da je sreće da sam ga češće slušala... Ali sam u nekim situacijama tvrdoglava, pa radije poslušam srce, nego razum...
Dobro ti jutro,vec... wink

Neka od ovakvih temi je postojala , no to nije razlog da ne iznesem svoj stav koji je ovijek razlog za polemiku

Da, moguce je prijateljstvo izmedju muskarca i zene!!!
"Pojava" je rijetka ali kad postoji, prijateljstvo je iskrenije i pozrtvovanije od prijateljstva izmedju dve zene ili dva muskarca.

Ako moze da se bira,ja bih bio prijatelj izmedju dve zene... oops
Da, moguće je. Imam prijatelja, koji je vrlo često "moj glas razuma". Kada je neko distanciran od date situacije, on je, logično, objektivniji i realnije prosuđuje od onih koji su involvirani u nju. Zato je, ponekad, jako dobro imati objektivnog, a dobronamernog "savetnika". O uzajamnoj podršci, podizanju morala i održavanju vedrog duha, da i ne govorim. Smile

Da je sreće da sam ga češće slušala... Ali sam u nekim situacijama tvrdoglava, pa radije poslušam srce, nego razum...

To je ono sto se zove "pogled iskosa".Kibicer uvek bolje vidi nego igraci.... winkSmile

Najbolje je kad se sloze srce i razum i sve to aminuje onaj koji Ti zeli dobro Smile
Moguće je i to u samo dva slučaja:
1. ako je žena pametnija od muškarca &
2. ako je muškarac gluplji od žene.
mozda zvuci cudno ali sve moje prijateljice su natprosecno inteligentne i pametne... jedna je inteligentnija od mene!
winkwinkwink
Pre nego sto zaplovim carstvom snova, odlucih da otvorim ovu temu. Mislim da se o ovome moze diskutovati koliko vam dusa hoce! Ja o ovoj temi imam izgradjen, neoboriv stav, zasnovan na licnom iskustvu, i jako bi me zanimalo misljenje cenjenih clanova ovog foruma. Laku noc, i miran san, svima.

prijateljstvo izmedju muskarca i zene, moze, ako nema fizicke privlacnosti inace jedna strana ocekuje od druge nesto vise i nada se... ceka da padne i da bude rame za plakanje Smile))

mada uvek kazu ja teram kontru i ne mislim kako treba, moguce je da i ja gresim, pa se samo meni desava da bi me prijatelj malo prijateljski posexo Smile))
Poslednja izmena Januar 9, 11:38 pm od Kontrasica.
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
pa ti si moja prijateljica!
:D :D :D

covece ja sam ostvario prijateljstvo sa gusenicom!a ne sa zenom?
ti si verovatno hteo nesto drugo da pitas,a?
wink
Pa naravno da je moguce...sve dok muskarac ne pokusa da pretvori prijateljstvo u nesto vise lol
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Целог живота сам имла више пријатеља него пријатељица. То пријатељство је веома драгоцено и небих ни једног пријатеља мењала низашта на свету!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:46 pm.