Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako to naš Nole igra sa Nadalom?

Smile 8) TAMOS, VAMOS...

U čemu je tajna tolikih Novakovih uspeha tokom ove godine?
37 pobeda u nizu, 7 osvojenih turnira u nizu, pa to je skoro nezabeleženo u teniskoj istoriji. Apsolutni rekord za sada drži Džon Mekinro koji je svojevremeno ostvario 42 uzastopne pobede u nizu.
Djoković ako osvoji Rolan Garos obara i taj rekord i ulazi u tenisku istoriju. Siguran sam da i Mekinro "navija" za Noleta, rekordi su tu da se obaraju, a Džon je jedan od retkih bivših velikih asova koji je pružao i pruža podršku Djokoviću od kako se ovaj takoreći "ispilio" na teniskim terenima...

Rafa je sve nervozniji, biće veliki okršaj na Rolan Garosu.
DRŽIMO PALČEVE NOVAKU DA IZDRŽI, PRITISAK KOJI TRPI JE OGROMAN I BIĆE SVE VEĆI.
RADUJ SE SRBIJO, IZNEDRILA SI JOŠ JEDNU SPORTSKU I LJUDSKU VELIČINU SVETSKIH RAZMERA :!:
"Misteriozni lekar" i resena alergija na gluten, mozda... Smile

I, naravno, mukotrpan rad!
Neverovatna psihološka stabilnost koju Novak do ove sezone do te mere izraženu nije imao. Onome ko sa njim radi u tom pogledu, spomenik treba podići.
zasto uspehe u bilo cemu idealizovati sa dobrotom doticnog...
daleko od toga da mislim bilo sta ruzno o djoki...
jedan je od retkih ko ga ja ne poznajem a u stanju je da mi kida zivce... mozda i jedini...
...
kad da drzim palceve? wink

Rolan Garos počinje za nekih desetak dana.
Nećemo ga mnogo hvaliti da mu ne izmalerišemo.

Čovek već izvesno vreme stvarno čini čuda na teniskom terenu.
Dobiti Nadala na šljaci dva puta uzastopce i to bez izgubljenog seta je sve do nedavno bilo prosto nezamislivo.
bolje da ode odmah na travu i vezba...
nek preskoci pilota...
...
Steta samo sto nigde ne vidim njegove plakate. cry

Nije los macan.

Javi mi onda dje da gledam i u kol´ko sati ba.......... wink
Novak nije macan, on je naš Nole nacionale.
Po načinu na koji se izražavate odmah se vidi da vam sport baš i nije jača strana, komshinice.
Neverovatna psihološka stabilnost koju Novak do ove sezone do te mere izraženu nije imao. Onome ko sa njim radi u tom pogledu, spomenik treba podići.

To je samo srpsko poreklo i cuveni srpski inat i takmicarski duh. :D
kakva budalastina roll

to je mukotrpan rad, rad, rad, mnooooooooogo ulozenih para i zivaca, mnoooooooooogo odricanja i opet rad, rad i rad.
talenat 10%.
decka ne poznajem,ali kapa dole i naklon.sva priznanja i sve sto ide.
ali tatu mu znam,e to je kredenac od coveka.to je takva dzukela,da prosto seni novaka.takav jedan kompleks,100% je kao dete bio seksualno maltretiran.....dakle kreten,ali za enciklopediju.
cuvao ga jedan pandur iz SAJ-a.imali situaciju na 25 maju.saobracajna situacija,kredenac vozi,barem tada je vozio belog leksusa,i na parkingu naleti na neke momke.rec,dve malo pickaranja.....ali srdjan da popusti,ejjjj!drzi ga pub,smiruje ga,ovaj napusava momke,a momci mu ono lagano govore....jedi govna majmune,pusi....ali ona mirno kao da ih je gandi ucio kako.a gospodin srdjan preko puba,otima se,rukama mase prema njima,vice pusti me!!!.....i svoj toj predstavi,kreten se otme pubu i pravo na momke.momci ono samo se pogledaju,u fazonu hoces ti ili ti?i jedan od dvojice,gospodina srdjana nakoutira.posle je pub pisao rat i mir od izvestaja,i sve je pisao,dok nije preskocio srdjanovo ponasanje.pub je smenjen i sad mentola cuvaju ovi iz PTJ.sve isto covek kreten,pa kreten.kazu da recept za palacinku ala novak ceni 100.000 evra!?ej!?koga boli kurac sta ide u tu palacinku!?
a novaku svaka cast!
Smatram da ovde nema nikakve tajne, i da su stvari jasne kao dan: Novak je apsolutno svestan svoje vrednosti, i maksimalno posvecen tenisu. Kad se tome doda zdrava ambicija da jednog dana bude prvi na ATP-u, i cinjenica da u svakom mecu daje 200 posto svojih mogucnosti, momak je tu gde je. Ne sme se zaboraviti ni cinjenica da je odabrao prave ljude u strucnom stabu. Moram napomenuti jos nesto: Da je Boba Zivojinovic imao ovakvu posvecenost tenisu, ne bi ostao upamcen po tome sto je usao medju prvih pet ili deset na ATP-u, vec bi, svojevremeno, bio, najmanje treci na svetu. Medjutim, Boba je Boba, a NOLE je NOLE!!! Jedan i neponovljiv.
kakva budalastina roll

to je mukotrpan rad, rad, rad, mnooooooooogo ulozenih para i zivaca, mnoooooooooogo odricanja i opet rad, rad i rad.
talenat 10%.

Tebi toplo preporucujem da me zaobilazis u velikom krugu! Budalastina si ti i to originalna! Ako nesto ne razumes, ne trudi se da se pravis pametna tako sto ces druge ponizavati!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 am.